21 turas: lyderių nesėkmių sekmadienis © Eurofootball.lt
Pirmoje sezono dalyje ne vieną turą pirmavę "Sevilla" futbolininkai antroje jo dalyje nebedemonstruoja lyderių verto žaidimo: šįkart jie namuose nesugebėjo įveikti vienų iš "La Ligos" autsaiderių San Sebastiano "Real Sociedad" futbolininkų. Tačiau nepasisekė ir dar dvejoms lyderių ketverto komandoms: Madrido "Real" namuose minimaliu rezultatu pralaimėjo Valensijos "Levante" vienuolikei, o vienu tašku pirmaujanti "Barcelona" Pamplonoje sužaidė tik nulinėmis lygiosiomis su vietos "Osasuna".

Nors "Real" rungtynėse su Valensijos ekipa turėjo ne tik žymų teritorinį pranašumą (63-37), bet ir žymiai daugiau atakavo, vienintelis įvartis lėmė svečių pergalę. Jau dešimtą rungtynių minutę į baudos aikštelę įsiveržusį prancūzą Olivierą Kapo pargriovė Mahamadou Diarra, o teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį sėkmingai realizavo neseniai komandą papildęs Salva Ballesta.

Kitose sekmadienio rungtynėse paskutinę vietą turnyrinėje lentelėje užimantis Taragonos "Gimnastic" sugebėjo svečiuose sužaisti lygiosiomis 1-1 su Vigo "Celta" ekipa. Pergales sekmadienį šventė Sevilijos "Betis", svečiuose įveikęs Bilbao "Athletic" vienuolikę, ir "Racing" bei "Recreativo" ekipos, namuose įveikusios atitinkamai Madrido "Getafe" ir "Villarreal" klubus.

Tuo tarpu čempionų titulą ginanti "Barcelona" ir vėl prarado taškus, svečiuose nesugebėjusi įveikti Pamplonos "Osasuna" komandos.

Sekmadienio rungtynių statistika

Madrido "Real" 0 - 1 Valensijos "Levante"
10` [0 - 1] Salva Ballesta (11 m.)

Bilbao "Athletic" 1 - 2 Sevilijos "Betis"
18` [0 - 1] Robert
76` [0 - 2] Fabrice Pancrate
90` [1 - 2] Ismael Urzaiz (11 m.)

Vigo "Celta" 1 - 1 Taragonos "Gimnastic"
50` [1 - 0] Borja Oubina
77` [1 - 1] Javier Portillo

Santandero "Racing" 1 - 0 Madrido "Getafe"
7` [1 - 0] Ezequiel Garay

Huelvos "Recreativo" 2 - 1 "Villarreal"
13` [1 - 0] Juanma
46` [2 - 0] Florent Sinama-Pongolle
78` [2 - 1] Jon Dahl Tomasson

89` iš aikštės išvarytas Rodolfo Arruabarrena ("Villarreal")

"Sevilla" 0 - 0 San Sebastiano "Real Sociedad"

90` iš aikštės išvarytas Duda ("Sevilla")

"Osasuna" 0 - 0 “Barcelona"