20 turas: Prancūzijoje auga intriga © Eurofootball.lt
Šeštadienį po nedidelės žiemos pertraukos atsinaujino "Ligue 1" pirmenybės. Šešeriomis rungtynėmis buvo pradėtas antrasis čempionato ratas.

Dar vieną kluptelėjimą patyrė nebe taip užtikrintai šį sezoną žaiždiantis čempionas "Lyon", namuose sužaidęs tik lygiosiomis 1-1 su "Lorient" ekipa. "Lyon" šiame mače jau 9-ąją minutę po tikslaus Edersono smūgio išsiveržė į priekį, tačiau prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą Fabrice Abrielis sugebėjo rezultatą išlyginti.

Šiuo čempionu kluptelėjimu pasinaudojo antroje vietoje esantis "Rennes" klubas, namuose minimaliu rezultatu 1-0 palaužęs "Grenoble" ekipą ir sumažinęs savo atsilikimą nuo lyderių iki 2 taškų. Vienintelį mačo įvartį 46-ąją minutę pelnė Moussa Sow.

Pergales šiame ture taip pat iškovoko 4-oje bei 5-oje vietose žengiančios "Marseille" bei "Toulouse" ekipos, įveikusios atitinkamai "Auxerre" ir "Le Havre" klubus.

Sekmadienį bus žaidžiamos paskutinės turo rungtynės, kuriose centrinėje dvikovoje susitiks "Bordeaux" ir "P.S.G" vienuolikės.

20-ojo turo rezultatai:

"%c00055" 1 - 1 "%c00293"
9` [1 - 0] Ederson
44` [1 - 1] Fabrice Abriel

"%c00067" 1 - 0 "%c00367"
46` [1 - 0] Moussa Sow

"%c00025" 0 - 2 "%c00071"
41` [0 - 1] Mamadou Samassa
77` [0 - 2] Matthieu Valbuena

"%c00366" 0 - 1 "%c00092"
80` [0 - 1] Etienne Didot

21` Jamel Ait Ben Idir ("Le Havre") pašalintas iš aikštės
61` Florian Marange ("Le Havre") pašalintas iš aikštės

"%c00036" 1 - 2 "%c00066"
5` [0 - 1] Mamadou Bagayoko
43` [0 - 2] Aurelien Capoue
86` [1 - 2] Alexandre Licata

75` Mamadou Bagayoko ("Nantes") pašalintas iš aikštės

"%c00065" 1 - 0 "%c00146"
65` [1 - 0] Damien Perquis

90` Mustapha Bayal Sall ("Saint-Etienne") pašalintas iš aikštės