20 turas: "Hamburg" kyla į trečiają vietą © Eurofootball.lt
Sekmadienio popietę buvo žaidžiamos Vokietijos "Bundesliga" čempionato paskutinės dvejos XX turo kovos.

Pergalę, kuri leido pakilti į trečią vietą turnyrinėje lentelėje, iškovojo "Hamburg" ekipa. Ji namuose po atkaklios kovos 2-0 įveikė "Arminia Bielefeld".

Šeimininkai į priekį išsiveržė 32 mačo minutę, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Piotras Trochowskis. Antrojo kėlinio pradžioje svečiai galėjo išlyginti rezultatą, tačiau nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio. 60 minutę "Hamburg" puolėjas Guerrero pelnė dar vieną įvartį ir taip galutinai įtvirtino šeimininkų pergalę šiame susitikime.

Kitose dienos rungtynėse nugalėtojas nepaaiškėjo - dvikova tarp Dortmundo "Borussia" ir "Cottbus" baigėsi lygiosiomis 1-1. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo Atanas Cagdas, tačiau jau po penkių minučių "Borussia" puolėjas Alexanderis Frei'us nuo 11 metrų atžymos rezultatą išlygino.

"Hamburg" 2 - 0 "Arminia Bielefeld"
32' [1 - 0] Piotr Trochowski
60' [2 - 0] José Paolo Guerrero

55' Artur Wichniarek ("Arminia Bielefeld") nerealizavo 11 metrų baudinio

Dortmundo "Borussia" 1 - 1 "Cottbus"
31' [0 - 1] Atan Cagdas
36' [1 - 1] Alexander Frei (iš 11 metrų baudinio)

90' iš aikštės pašalintas Young-Pyo Lee ("Borussia")