2 turas: Pirmosios "Reading" ir "Sheffield Utd" pergalės © Eurofootball.lt
Po savaitgalį sužaistų Anglijos „Coca Cola Championship“ diviziono 2 turo rungtynių turnyre liko trys taškų nepraradusios ekipos – „Coventry City“, „Preston Nord End“ ir „Birmingham City“.

Pastarieji svečiuose palaužė „Southampton“, nors po pirmojo kėlinio dar atsiliko – šeimininkus prieš pat pertrauką tiksliu smūgiu galva į priekį išvedė Chrisas Perry. Iš karto po pertraukos Garry O‘Connoras buvo be priežiūros paliktas baudos aikštelėje ir škotas netrukus tuo pasinaudojo. „Birmingham“ atakos tęsėsi toliau ir 77 min. jie persvėrė rezultatą. Iš pradžių Marcusas Bentas pataikė į skersinį, tačiau Kevinas Phillipsas pakartotinu smūgiu nubaudė savo buvusį klubą.

Pirmą kartą laimėjo prie favoritų priskiriamas „Reading“. Stebėtina, tačiau jiems pergalę atnešė du vidurio gynėjo įvarčiai. Abu kartus Ibrahima Sonko tiksliai mušė galva po Stepheno Hunto perdavimų nuo kampinio gairelės.

Pirmuosius tris taškus įsirašė ir „Sheffield United“. „Ašmenys“ su „Queens Park Rangers“ žaidė be savo lyderių Davido Cotterillo ir Mathew Springo, o pirmojo kėlinio pabaigoje traumą patyrė ir ekipos kapitonas Chrisas Morganas. Nepaisant to, „United“ nušlavė varžovus 3-0. Visus tris įvarčius jiems pelnė Billy Sharpas.

Tuo tarpu po pirmojo turo pirmavusi kita Šefyldo komanda „Wednesday“ buvo nuleista ant žemės, kai išvykoje 1-4 nusileido „Wolverhampton“. Svečiai pirmieji pelnė įvartį, tačiau vėliau praleido 4 smūgius be atsako.