2 turas: Pirmoji "P.S.G" pergalė © Eurofootball.lt
Savaitgalį Prancūzijoje vyko 2-ojo "Ligue 1" pirmenybių turo susitikimai. Likusios turo rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį.

Pirmąją pergalę iškovojo į lyderių gretas šį sezoną pretenduojantys "P.S.G" futbolininkai, namuose 1-0 įveikę praėjusio sezono vicečempionę "Bordeaux" ekipą. Vienintelį mačo įvartį 53-ąją minutę pelnė Guillaume Hoarau.

Čempionato lyderiu bent laikinai tapo "Monaco" klubas, sužaidęs lygiosiomis su "Nantes" ir iškovojęs 4-ąjį tašką. "Monaco" pirmavo po 4-ąją minutę pelnyto Camelio Meriemo įvarčio, tačiau antrajame kėlinyje sužaidus apie 20 minučiu "Nantes" puolėjas Klaudiu Keseru tiksliu smūgiu rezultatą išlygino.

Pirmuosius taškus šeštadienį iškovojo vienu pirmenybių favoritu laikomas "Saint-Etienne" klubas, namuose 2-1 įveikęs vienintelę be taškų vis dar likusią "Sochaux" ekipą. Įvarčius nugalėtojams pirmajame kėlinyje pelnė Blaise Matuidi ir Pascalis Feindouno, o paguodos įvartį "Sochaux" gretose 73-ąją minutę pelnė Damienas Perquis.

Šeštadienio mačų rezultatai:

"%c00023" 1 - 0 "%c00064"
53` [1 - 0] Guillaume Hoarau

"%c00066" 1 - 1 "%c00036"
4` [1 - 0] Camel Meriem
65` [1 - 1] Claudiu Keseru

"%c00146" 2 - 1 "%c00065"
10` [1 - 0] Blaise Matuidi
18` [2 - 0] Pascal Feindouno
73` [2 - 1] Damien Perquis

"%c00206" 3 - 1 "%c00306"
2` [1 - 0] Nicolas Florentin
22` [2 - 0] Steve Savidan
29` [3 - 0] Juan Eluchans
41` [3 - 1] Filip Sebo

"%c00094" 1 - 3 "%c00098"
20` [0 - 1] Thorstein Helstad
32` [0 - 2] Modibo Maiga
64` [1 - 2] Fernandes Michel Bastos
82` [1 - 3] Modibo Maiga

"%c00090" 2 - 1 "%c00254"
33` [1 - 0] Loic Remy
45` [1 - 1] Benjamin Gavanon
89` [2 - 1] Mahamane Traore

"%c00092" 2 - 1 "%c00366"
10` [0 - 1] Amadou Alassane
60` [1 - 1] Daniel Congre
87` [2 - 1] Pierre-Andre Gignac