2 turas: Pirmoji "Lyon" nesėkmė © Eurofootball.lt
Šeštadienį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse buvo žaidžiamos 2-ojo turo rungtynės. Pirmąją nesėkmę jau antrose rungtynėse patyrė čempiono titulą ginantis "Lyon" klubas, po atkaklios kovos nusileidęs "Toulouse" vienuolikei.

Nesėkmingai sezoną pradėjusi "Toulouse" mače su čempionais atrodė daug geriau. Bene lemiamu momentu mačo eigoje galima laikyti 35-ąją rungtynių minutę, kuomet "Lyon" saugas iš Švedijos Kimas Kallstromas už nesportini elgesį gavo raudoną kortelę ir paliko savo komandos draugus rungtyniauti dešimtyje. Turėdami aikštėje vienu žaidėju mažiau "Lyon" sugebėjo atsilaikyti beveik visas rungtynes, tačiau paskutinę jų minutę pražiopsojo taiklų "Toulouse" atakų lyderio Johano Elmanderio smūgį ir padovanojo pergalę varžovams.

Antrąją pergalę pirmenybėse iškovojo ir į turnyrinės lentelės viršų išklopė "Le Mans" ekipa, trijų taiklių Tulio De Melo smūgių dėka išvykoje 1 - 3 įveikusi "Sochaux" vienuolikę, kuriai tai buvo jau antroji nesėkmė.

Ir toliau praėjusio sezono nesėkmės persekioja "Monaco" klubą. ŠĮ kartą kunigaikštystės ekipa išvykoje rezultatu 2 - 1 turėjo pripažinti tarp autsaiderių praėjusį sezoną buvusios "Lorient" ekipos pranašumą. Po pirmojo kėlinio "Lorient" po dviejų Rafiko Saifi įvarčių jau pirmavo 2 - 0 ir nepaisant 63-ąją minutę Serge Gakpe pelnyto įvarčio išsaugojo pranašumą.

Dar du taškus šiame sezone savaitgalį prarado ir ambicijas pasipriešinti "Lyon" puoselėjantis "Marseille" klubas, namuose per 90 minučių nesugebėjęs pralaužti "Rennes" gynybos ir sužaidęs nulinėmis lygiosiomis.

2-ojo turo rezultatai:

"%c00092" 1 - 0 "%c00055"
90` [1 - 0] Johan Elmander

35` Kim Kallstrom ("Lyon") pašalintas iš aikštės

"%c00090" 1 - 0 "%c00034"
83` [1 - 0] Vincent Hognon

"%c00065" 1 - 3 "%c00098"
17` [1 - 0] Valter Birsa
29` [1 - 1] Tulio De Melo (iš 11m.)
50` [1 - 2] Tulio De Melo
60` [1 - 3] Tulio De Melo

"%c00254" 1 - 0 "%c00206"
7` [1 - 0] Kim

"%c00146" 3 - 1 "%c00306"
18` [1 - 0] Batefimbi Gomis
68` [2 - 0] Pascal Feindouno
86` [2 - 1] Johan Audel
90` [3 - 1] Pascal Feindouno

"%c00071" 0 - 0 "%c00067"

"%c00293" 2 - 1 "%c00036"
12` [1 - 0] Rafik Saifi
28` [2 - 0] Rafik Saifi
63` [2 - 1] Serge Gakpe

"%c00025" 0 - 2 "%c00064"
45` [0 - 1] Geraldo Mauricio Wendell
52` [0 - 2] Geraldo Mauricio Wendell