2 turas: Pirmasis "Barcelona" taškas © Eurofootball.lt
Šeštadienį vyko trejos Ispanijos "La Ligos" pirmenybių antrojo turo kovos.

Pirmuosiu taškus iškovojo viena iš čempionato favoričių "Barcelona" ekipa, kuri namuose mačą su Santandero "Racing" klubu baigė taikiai 1-1.

"Barcelona" kontroliavo žaidimą visų rungtynių metu, tačiau neišnaudojo progų. Visgi 71 mačo minutę "Racing" gynėjas Fernandezas Christian sužaidė ranka baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį.

Jį stojęs realizuoti Lionelis Messi neprašovė ir rezultatas tapo 1-0 šeimininkų naudai. Vis dėlto 77 minutę tik po keitimo aikštėje pasirodęs "Racing" žaidėjas Jonathanas Pereira išlygino rezultatą.

Kitose dienos rungtynėse "Valladolid" komanda įveikė Madrido "Atletico".

Jau 3 minutę namuose žaidę "Valladolid" dėka Dorado įvarčio pirmavo 1-0. 28 minutę po 11 metrų baudinio, kurį realizavo J.Baraja šeimininkai padidino persvarą.

Tačiau 54 minutę Sergio Aguero rezultatą sušvelnino iki 1-2, visgi tai buvo tik paguodos įvartis ir "Atletico" patyrė pirmajį sezono pralaimėjimą.

Vėliausiose šeštadienio rungtynėse pergalę šventė "Sevilla" klubas, kuris po atkaklios ir rezultatyvios kovos 4-3 įveikė "Sporting Gijon" futbolininkus.

Šeštadienio rezultatai:

"Barcelona" 1-1 "Racing"
71' [1-0] L.Messi iš 11 metrų baudinio
77' [1-1] J.Pereira

"Valladolid" 2-1 "Atletico"
3' [1-0] A.M.V.Dorado
28' [2-0] J.Baraja
54' [2-1] S.Aguero

21' iš aiktės pašalintas P.M.Lopez ("Valladolid")

"Sevilla" 4-3 "Sporting Gijon"
18' [0-1] M.Bilič
20' [0-2] M.Bilič
22' [1-2] E.J.Chevanton
36' [2-2] F.Kanoute
37' [3-2] E.Maresca
45' [3-3] M.Bilič iš 11 metrų baudinio
60' [4-3] F.Kanoute