2 turas: įvarčių lietus Madride © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistos likusios Ispanijos "La Liga" antrojo turo rungtynės.

Neįtikėtiną mačą išvydo Madrido "Santiago Bernabeu" stadione susirinkę žiūrovai, kur vietos "Real" ekipa tik po atkaklios ir itin rezultatyvios kovos 4-3 įveikė "Numancia".

Jau 7 rungtynių minutę svečiai išsiveržė į priekį - po pakelto kampinio galva kamuolį į vartus nukreipė Moreno. Po 4 minučių rezultatas jau galėjo tapti 2-0, kuomet kilus sąmišiui prie "Real" vartų vos kamuolio į vartus nenukreipė Nagore.

Vis dėlto 19 minutę rezultatas tapo lygus - Ruudas van Nistelroo'yus perdavė kamuolį Guti ir šis iš už baudos aikštelės ribų smūgiavo į vartus, kamuolys truputį lietė vieną iš "Numancia" gynėjų ir įskriejo į vartus.

Visgi 23 minutę "Numancia" po puikaus Barkero smūgio iš maždaug 30 metrų vėl išsiveržė į priekį. Po 3 minučių rezultatas vėl tapo lygus - R.van Nistelroo'yus atidavė puikų perdavimą į baudos aikštelę Higuainui ir šis galingu smūgiu nuginklavo "Numancia" vartininką Juaną Pablo.

Kėliniui artėjant į pabaigą "Real" spaudė varžovus ir 34 minutę išsiveržė į priekį po to, kai puiku smūgiu įvartį pelnė saugas Rafaelis van der Vaartas. 41 minutę Madrido futbolininkai padidino persvarą - po pakelto kampinio į savus vartus įvartį įsimušė gynėjas Cisma Gonzalesas.

Antrajį kėlinį pavojingu smūgiu pradėjo R.van Nistelroo'yus, tačiau jo smūgiuotas kamuolys atsimušė į vieną iš "Numancia" klubo gynėjų.

54 minutę svečiams pavyko sušvelninti skirtumą - Moreno baudos smūgiu nuginklavo Ikerą Casillasą ir rezultatas tapo 4-3.

Kiek vėliau po keitimo aikštėje pasirodęs Rubenas de la Redas pavojingai smūgiavo į "Numancia" vartus, tačiau patikimai sužaidė Juanas Pablo.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė sunkią ir pirmają "Real" pergalę šį sezoną Ispanijos čempionate.

Taip pat sunkią pergalę namuose iškovojo ir "Villarreal" ekipa, kuri tik dėka Santi Cazorlos įvarčio 27 mačo minutę šventė minimalią pergalę prieš La Korunijos "Deportivo".

Minimalią pergalę taip pat šventė ir Barselonos "Espanyol". Jie rezultatu 1-0 svečiuose palaužė "Recreativo" ekipos pasipriešinimą.

Tuo tarpu mačai tarp "Getafe" ir "Real Betis", "Malaga ir "Athletic Bilbao" bei "Osasuna ir "Mallorca" baigėsi lygiosiomis.

Sekmadienio rezultatai:

"Villarreal" 1-0 "Deportivo"
27' [1-0] S.Cazorla

"Recreativo" 0-1 "Espanyol"
84' [0-1] L.Garcia

"Getafe" 0-0 Sevilijos "Real Betis"

"Malaga" 0-0 "Athletic Bilbao"

"Mallorca" 1-1 "Osasuna"
15' [1-0] A.Aduriz
84' [1-1] J.G.Portillo

86' iš aikštės pašalintas J.M.Josemi ("Mallorca")

"Real" 4-3 "Numancia"
7' [0-1] Moreno
19' [1-1] J.M.Guti
22' [1-2] Barkero
26' [2-2] Higuain
33' [3-2] R.van der Vaart
41' [4-2] Cisma Gonzalez į savus vartus
57' [4-3] Moreno

"Almeria" 2-2 "Valencia"
21' [1-0] P.Piatti
35' [1-1] Alexis
40' [2-1] A.Negredo
69' [2-2] D.Villa