18 turas: užtikrinta "Real" pergalė © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos pirmenybėse buvo žaidžiami šeši susitikimai, tuo tarpu dar dvi rungtynės baigsis kiek vėliau Lietuvos laiku.

Užtikrintą pergalę išvykoje iškovojo šalies čempionas Madrido "Real" klubas, kuris 3-0 įveikė "Mallorca".

Jau trečiają mačo minutę svečiai buvo priekyje - Arjenas Robbenas pabėgo vienas prieš "Mallorca" vartininką ir pelnė įvartį. 16 minutę rezultatas jau padvigubėjo, kai po puikaus Gonzalo Higuaino perdavimo, kapitonas Raulis vos iš kelių metrų smūgiavo tiksliai.

Kėlinio pabaigoje pavojinga ataka atsakė ir šeimininkai, bet nei Webo, nei Davidui Navarro rezultato sušvelninti nepavyko.

Antrajį kėlinį "Mallorca" pradėjo aktyviai ir turėjo bene geriausią progą pasižymėti - po puikaus Webo perdavimo galva, Arango atsidūrė visai šalia vartų, tačiau žaidėjo smūgis buvo netikslus.

65 minutę šansą jau turėjo "Real", tačiau A.Robbeno smūgis atsimušė į virpstą. Visgi po minutės svečiai pasiekė savo - po Fernando Gago pakelto kamuolio, Sergio Ramosas niekeno neprižiūrimas ir nestabdydamas kamuolį pelnė įvartį.

Per likusią rungtynių dalį rezultatas nepakito ir "Real" šventė pergalę, kuri jiems leido kilti į antrają vietą turnyrinėje lentelėje.

"Mallorca" 0 - 3 Madrido "Real"
3' [0 - 1] Arjen Robben
16' [0 - 2] Raul
65' [0 - 3] Sergio Ramos

Madrido "Atletico" 2 - 3 "Athletic Bilbao"
15' [1 - 0] Antonio Lopez
45' [1 - 1] Koikili Campo
51' [1 - 2] Alvaro Soto Dominguez (į savus vartus)
65' [1 - 3] Fernando Llorente
90' [2 - 3] Diego Forlan

73' iš aikštės pašalintas Maniche ("Atletico")

Sevilijos "Real Betis" 1 - 2 "Malaga"
18' [0 - 1] Antonio Apono
38' [1 - 1] Achille Emana
90' [1 - 2] Eliseu

23' iš aikštės pašalintas Alessandro Melli ("Real Betis")
68' iš aikštės pašalintas Achille Emana ("Real Betis")

"Sporting Gijon" 2 - 1 "Valladolid"
18' [1 - 0] Gonzalez Carmelo
36' [2 - 0] Davi Barral
88' [2 - 1] Jose Antonio Garcia Calvo

30' iš aikštės pašalintas Alberto Marcos ("Valladolid")

"Numancia" 2 - 0 Madrido "Getafe"
8' [1 - 0] Jose Javier Barkero (iš 11 metrų baudinio)
80' [2 - 0] Carlos Reina Aranda

5' iš aikštės pašalintas Roberto Abbondanzieri Pato ("Getafe")

Santandero "Racing" 1 - 1 "Recreativo"
33' [1 - 0] Jonathan Pereira
42' [1 - 1] Javier Gallego Camunas

Barselonos "Espanyol" 2 - 2 "Almeria"
4' [0 - 1] Kalu Uche
54' [0 - 2] Kalu Uche
62' [1 - 2] Roman Martinez
90' [2 - 2] Nicolas Pareja

Pamplonos "Osasuna" 2 - 3 "Barcelona"
45' [0 - 1] Samuel Eto'o
63' [1 - 1] Miguel Flano
73' [2 - 1] Walter Pandiani
80' [2 - 2] Xavi
85' [2 - 3] Lionel Messi