18 turas: "Lyon" kluptelėjimas ir dar viena "Caen" pergalė © Eurofootball.lt
Savaitgalį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse vyko 18-ojo turo susitikimai. Dar du taškus prarado čempionate pirmaujantis "Lyon" klubas, o tuo tarpu praėjusiame ture čempionus nuskriaudę "Caen" futbolininkai iškovojo dar vieną pergalę.

Septintojo iš eilės čempionų titulo siekiantis bei vietą UEFA Čempionų lygos atkrintamosiose varžybose iškovojęs "Lyon" šiame ture namuose priėmė vidutiniokę "Nice" ekipą ir nesugebėjo šios įveikti - mačas baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0-0. Verta paminėti, jog Lijono futbolininkai nesugeba iškovoti pergalės jau antrose rungtynėse iš eilės.

Tuo tarpu jau ketvirtąją pergalę iš eilės "Ligue 1" iškovojo kuklus "Caen" klubas. Praėjusiame ture netikėtai minimaliu skirtumu 1-0 įveikęs čempionato lyderius šį kartą "Caen" išvykoje 1-2 įveikė į nesėkmių ruožą patekusią "Rennes" ekipą. Svečius į priekį 61-ąją minutę išvedė sėkmingai vienuolikos metrų baudinį realizavęs Anthony Deroinas, o 76-ąją minutę rezultatą padvigubino Juanas Eluchansas. Paguodos įvartį "Rennes" klubui pelnė 87-ąją minutę pasižymėjęs Mickaelis Pagis.

Dar vieną nesėkmę patyrė į iškritimo zoną sugrįžęs Paryžiaus "P.S.G" klubas, namuose 1-2 nusileidęs "Toulouse" vienuolikei. Svečiai šiame mače pirmavo po dviejų tikslių atakų lyderio Johano Elmanderio smūgių, o vienintelį "P.S.G" įvartį paskutinę mačo minutę nuo vienuolikos metrų žymos pelnė portugalas Pedro Pauleta.

Autsaiderių dvikovoje tarp dvi paskutines vietas užimančių "Sochaux" ir "Metz" ekipų pergalę rezultatu 1-2 šventė trenerį šią savaitę pakeitę ir išvykoje žaidę Sošo futbolininkai. Į priekį juos jau 10-ąją mačo minutę išvedė Mevludas Erdingas, o iki mačo pabaigos likus kiek mažiau nei 10 minučių Stephanas Dalmatas realizavo vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino švečių persvarą. Vienintelį, jau nieko nebelėmusį, "Metz" įvartį taip pat nuo vienuolikos metrų žymos 86-ąją minutę pelnė Miralemas Pjaničius. Po šios pergalės "Sochaux" dar trimis taškais padidino savo persvarą prieš paskutinėje vietoje esantį "Metz" ir šiuo metu ji siekia jau 9 taškus. Tuo tarpu iki išlikimą garantuojančioje 17-oje vietoje esančio "Auxerre" klubo Sošo ekipai trūksta 4 taškų.

18-ojo turo rezultatai:

"%c00067" 1 - 2 "%c00206"
61` [0 - 1] Anthony Deroin (iš 11m.)
76` [0 - 2] Juan Eluchans
87` [1 - 2] Mickael Pagis

"%c00092" 1 - 2 "%c00023"
41` [0 - 1] Johan Elmander
48` [0 - 2] Johan Elmander
90` [1 - 2] Pedro Pauleta (iš 11m.)

"%c00096" 1 - 2 "%c00065"
10` [0 - 1] Mevlud Erding
82` [0 - 2] Stephane Dalmat (iš 11m.)
87` [1 - 2] Miralem Pjanič (iš 11m.)

"%c00055" 0 - 0 "%c00090"

"%c00098" 0 - 0 "%c00293"

"%c00094" 3 - 0 "%c00146"
19` [1 - 0] Stefan Lichtsteiner
31` [2 - 0] Nicolas Plestan
49` [3 - 0] Yohan Cabaye (iš 11m.)

"%c00036" 2 - 0 "%c00093"
52` [1 - 0] Jeremy Menez
82` [2 - 0] Jeremy Menez

90` Aruna Dindane ("Lens") pašalintas iš aikštės

"%c00306" 3 - 0 "%c00025"
12` [1 - 0] Steve Savidan (iš 11m.)
29` [2 - 0] Eric Chelle
79` [3 - 0] Johan Audel