17 turas: Įsibėgėjęs "Bayer" klubas sustabdytas Brėmene © Eurofootball.lt
Puikia pergale pirmąjį čempionato ratą užbaigė "Werder" klubas, namuose sutriuškinęs "Bayer" ekipą. Vis dėlto, metus Brėmeno komanda užbaigė antroje pozicijoje, surinkę lygiai taškių su "Bayern" futbolininkais, kurie savo turo mačą prieš "Hertha" baigė lygiosiomis.

Laimėję svarbią dvikovą prieš Leverkuseno "Bayer" klubą, "Werder" komanda bent šiek tiek reabilitavosi po savaitės viduryje patirtos skaudžios nesėkmės UEFA Čempionų lygoje, po kurios Brėmeno futbolininkams nepavyko prasimušti į sekantį etapą. Laimėtojų gretose po maždaug metų pertraukos pasižymėjo po inksto persodinimo operacijų neseniai atsigavęs kroatas I. Klasničius.

"Bayer" ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė po penkerių iš eilės laimėtų susitikimų. Komanda liko ketvirtoje pozicijoje ir nuo "Bayern" atsilieka šešiais taškais.

"Bavarai", nepaisant dominavimo pirmajame kėlinyje, rungtynėse Berlyne prieš "Hertha" uždirbo tik vieną tašką, tačiau net ir surinkę vienodą taškų skaičių kaip ir "Werder", dėl geresnio įvarčių santykio, tapo pirmosios Bundesligos čempionato pusės nugalėtojais.

Šio sezono lygos staigmena "Karlsruher" ekipa vos nepasiekė dar vienos nelauktos pergalės – sezonui įpusėjus šeštąją vietą užimanti komanda savo aikštėje sužaidė 1-1 su "Hamburg" vienuolike, o svečiai iš uostamiesčio rezultatą išlygino tik pačioje mačo pabaigoje, kai po komandos kapitono Rafaelio van der Vaarto pakelto kampinio įvartį galva pelnė I. Oličius.

Pergalę pavyko iškovoti trenerį savaitės pradžioje atleidusiai "Arminia" ekipai, kuri namuose 2-0 įveikė čempionų "Stuttgart" klubą. Susitikimo pabaigoje abu "Stuttgart" ekipos meksikiečiai buvo nubausti raudonomis kortelėmis.

Rezultatai

"%c00210" 2 - 0 "%c00027"
79' [1 - 0] Jonas Kamper
90' [2 - 0] Artur Wichniarek

73' Pavel Pardo ("Stuttgart") pašalintas iš aikštės
86' Ricardo Osorio ("Stuttgart") pašalintas iš aikštės

"%c00011" 4 - 0 "%c00100"
8' [1 - 0] Marcel Schäfer
11' [2 - 0] Ricardo Costa
60' [3 - 0] Christian Gentner
78' [4 - 0] Edin Dzeko

"%c00105" 0 - 0 "%c00001"

"%c00016" 5 - 2 "%c00008"
7' [0 - 1] Tranquillo Barnetta
30' [1 - 1] Ivan Klasnic
50' [2 - 1] Diego
57' [3 - 1] Clemens Fritz
63' [4 - 1] Ivan Klasnic
69' [5 - 1] Markus Rosenberg
76' [5 - 2] Stefan Kiessling

"%c00342" 1 - 1 "%c00024"
46' [1 - 0] Christian Timm
90' [1 - 1] Ivica Olic

"%c00015" 2 - 1 "%c00208"
14' [1 - 0] Gerald Asamoah
35' [2 - 0] Marco Engelhardt (į savo vartus)
54' [2 - 1] Angelos Charisteas