14 turas: "Bordeaux" pergalė kovoje dėl trečios vietos © Eurofootball.lt
Savaitgalį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse vyko 14-ojo turo susitikimai. Į trečiąją vietą pakilo "Rennes" ekipą įveikęs "Bordeaux" klubas, antroje vietoje žengianti "Nancy" prarado dar du taškus sužaidusi lygiosiomis su "P.S.G", o nesėkmingai sezoną pradėjęs "Lens" iškovojo dar vieną pergalę ir toliau kyla iš lentelės dugno.

Tragiškai čempionatą pradėjusi ir jau po keletos turų trenerį pakeitusi "Lens" ekipa pastaruoju metu demonstruoja vis geresnį žaidimą ir šiame ture išvykoje rezultatu 1-2 palaužė naujoką "Metz". Pirmieji į priekį šiame mače išsiveržė švečiai, kuomet 56-ąją minutę pasižymėjo Olivier Monterubbio ir nors 68-ąją minutę "Metz" buvo pavykę rezultatą išlyginti, iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei 5 minutėms Saidas Khiteris tiksliu smūgiu išplėšė "Lens" pergalę.

Kovoje dėl trečiosios vietos iki tol joje buvęs "Rennes" klubas išvykoje išmėgino jėgas su "Bordeaux" ekipa. Tikėjęsi atkaklios kovos žiūrovai šiose rungtynėse buvo kiek nustebinti, kadangi namuose žaidę Bordo ekipos futbolininkai savo priešininkus įveikė stebėtinai lengvai ir įtikinamai, rezultatu 3-0. Du įvarčius nugalėtojams pelnė rezultatyviausias ekipos žaidėjas Davidas Bellionas, o vieną tikslų smūgį pridėjo Gabrielis Obertanas.

Po keletos nesėkmių iš eilės pergalę savaitgalį iškovojo "Monaco" klubas, namuose 3-0 įveikęs naujoką "Strasbourg". Į priekį kunygaikštystės ekipa išsiveržė prieš pat pertrauką, kai 43-ąją minutę pasižymėjo jaunasis Serge Gakpe. Praleistas įvartis sužlugdė svečių ekipą ir "Monaco" naujokas Nene antrajame kėlinyje pelnė du įvarčius ir užtvirtino savo komandos pergalę.

Tuo tarpu "Saint-Etienne" ekipa jau antrą turą iš eilės išleidžia pergalę iš rankų nesugebėdama išlaikyti įgyto pranašumo. Praėjusią savaitę Sent Etjeno futbolininkai rezultatau 3-2 pralaimėjo "Lens" ekipai, nors pirmavo 0-2, o šį kartą "Saint-Etienne" tokiu pačiu rezultatu pralaimėjo "Le Mans" klubui, nepaisant to, kad 41-ąją minutę buvo išsiveržę į priekį 1-2. Verta paminėti, kad didelę įtaką šiame mače turėjo teisėjo sprendimai, kadangi net trys iš penkių rungtynių įvarčių buvo pelnyti nuo 11-os metrų žymos.

14-ojo turo rezultatai:

"%c00098" 3 - 2 "%c00146"
20` [1 - 0] Tulio De Melo (iš 11m.)
21` [1 - 1] Cedric Varrault
41` [1 - 2] David Gigliotti (iš 11m.)
43` [2 - 2] Koffi Ndri Romaric
70` [3 - 2] Tulio De Melo (iš 11m.)

27` Stephane Sessegnon ("Le Mans") pašalintas iš aikštės

"%c00094" 1 - 1 "%c00090"
18` [1 - 0] Nicolas Fauvergue
41` [1 - 1] Nicolas Plestan (į savo vartus)

"%c00096" 1 - 2 "%c00093"
56` [0 - 1] Olivier Monterubbio
68` [1 - 1] Wilmer Aguirre
86` [1 - 2] Said Khiter

"%c00036" 3 - 0 "%c00034"
43` [1 - 0] Serge Gakpe
61` [2 - 0] Nene
89` [3 - 0] Nene

"%c00023" 0 - 0 "%c00254"

"%c00065" 1 - 1 "%c00025"
7` [0 - 1] Thomas Kahlenberg (iš 11m.)
89` [1 - 1] Rmain Pitau

"%c00306" 3 - 0 "%c00206"
16` [1 - 0] Pilip Sebo
41` [2 - 0] Filip Sebo
59` [3 - 0] Steve Savidan

"%c00064" 3 - 0 "%c0067"
18` [1 - 0] David Bellion (iš 11m.)
48` [2 - 0] David Bellion
82` [3 - 0] Gabriel Obertan

"%c00293" 1 - 0 "%c00092"
51` [1 - 0] Fabrice Abriel