12 turas: Pirmoji "Fiorentina" nesėkmė © Eurofootball.lt
Šį savaitgalį Italijos lygoje dėl tragiškos „Lazio“ fano žūties įvyko tik septynerios iš dešimties 12 turo rungtynių. „Fiorentina“ patyrė pirmajį sezono pralaimėjimą, „Juventus“ sugebėjo panaikinti dviejų įvarčių deficitą, iš paskutinės vietos iškovojusi pergalę išbrido „Reggina“.

„Fiorentina“ namuose nusileido „Udinese“ ekipai rezultatu 1-2 ir patyrė pirmajį pralaimėjimą šį „Serie A“ sezoną bei pralaimėjo pirmąsias namų rungtynes nuo 2006 metų Spalio mėnėsio.

Nepaisant to, kad rungtynių pradžioje žaidimą kontroliavo šeimininkai, į priekį 23 minutę išsiveržė „Udinese“. Simone Pepe pasiuntė kamuolį į „Fiorentina“ baudos aikštelę, o ten niekieno neprižiūrimas Fabio Quagliarella smūgiu galva išvedė savo komandą į priekį. Tačiau už penkių minučių rezultatas vėl buvo lygus – Adrianas Mutu suklaidino varžovų vartininką ir Giampaolo Pazzini teliko pasiųsti kamuolį į tuščius vartus. Visgi 63 minutę „Udinese“ sugebėjo išplėšti pergalę. Pepe bei Fabio Quagliarella apsikeitė perdavimais ir kamuolys atsidūrė pas Antonio Di Natale, kuris smūgiu į vartų viršų pelnė įvartį.

„Juventus“ sugebėjo panaikinti dviejų įvarčių deficitą bei sužaisti lygiosiomis 2-2 išvykoje su „Parma“.

Pirmajį įvartį „Parma“ pelnė 42 minutę. Cristiano Zanetti savo ekipos baudos aikštelėje prasižengė prieš Reginaldo ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į „Juventus“ vartus. Andrea Gasbaronni stojo mušti baudinio ir smūgiu po vartų skersiniu išvedė savo ekipą į priekį. Šeimininkų persvara padvigubėjo 57 minutę, kuomet Andrea Gasbaronni perdavė kamuolį Andrea Pisanu, kuris pelnė antrajį savo komandos įvartį.

Tačiau iki rungtynių pabaigos likus 15 minučių, „Juventus“ pradėjo mušti įvarčius. Baudos smūgio metu Tiago pakabino kamuolį virš Nicola Legrottaglie, kuris smūgiu galva sušvelnino rezultatą. Po septynerių minučių „Juventus“ išlygino rezultatą. Hasanas Salihamidzicius skersavo kamuolį į „Parma“ baudos aikštelę ir ten Vincenzo Iaquinta turėjo pasistengti, kad pasiektų kamuolį, tačiau jam tai pavyko padaryti ir kamuolys įskriejo į vartus.

Svarbią pergalę iškovojo „Reggina“, namuose 2-0 įveikusi „Genoa“ ekipą ir sugebėjusi išbristi iš lentelės dugno. 32 minutę Nicola Amoruso atsikratė varžovo Alessandro Lucarelli ir taikliu smūgiu išvedė savo ekipą į priekį. Puolėjas nešventė įvarčio, taip pareikšdamas pagarbą žuvusiam „Lazio“ sirgaliui. 80 minutę pirmajį įvartį „Serie A“ pelnė Joelsonas. Brazilas gavo eprdavimą iš Luca Vigiani ir pelnė antrajį savo komandos įvartį.