"Vilnius" nusileido "Steaua" klubui © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį paskutinėse varžybose Austrijoje "Vilniaus" klubas rezultatu 0-2 nusileido žymiausiam ir tituluočiausiam Rumunijos klubui Bukarešto "Steaua".

Šias varžybas tiesiogiai transliavo Rumunijos televizija. Šiuo metu Bukarešto komanda UEFA reitinge yra 33-oje vietoje, ekipai vadovauja garsiausias visų laikų Rumunijos futbolininkas Gheorghe Hagi. Jis darbą vyr.trenerio poste pradėjo birželio mėnesio pabaigoje.

"Vilniaus" sudėtis: Leus, G.Freidgeimas, Everton, Rodnei, Marcio, Lukša, Paulinho, Erasmo, Andreson, Kleyr (80’ Wasiu Akanni), Rodolfo (65’ Adilson).

"Steaua" startinė sudėtis: Vatca, Nesu, Goian, Baciu, P. Marin, Bostina, Radoi, Badoi, Croitoru, Iacob, Dica.

Pirmąjį įvartį "Vilnius" praleido pirmo kėlinio 10 minutę - įvarčio autorius "Steaua" saugas Nicolae Dica. Antrasis įvartį į Pavelo Leuso ginamus vartus krito 74 minutę, kai pasižymėjo antrajame kėlinyje pasirodęs puolėjas Rica Neaga.

Šiame mače vilniečiai turėjo puikias dvi šimtaprocentines progas, bet jų neišnaudojo. Pirmoje varžybų dalyje Rodnei po pakelto kampinio smūgiavo galva ir pataikė į varžovų vartų virpstą, o Kleyro smūgiuotą kamuolį galva antroje rungtynių pusėje, neįtikėtinu budu išraukė Rumunijos klubo vartininkas.

Po varžybų žymusis Gheorghe Hagi pažymėjo gerą vilniečių žaidimą ir puikią fizinę formą, o labiausiai išskyrė puolėją Kleyrą. G.Hagi "Steaua" vyr. trenerio poste tai pirmoji pergalė.

Šių metų Rumunijos vicečempionai 23 kartus yra laimėję šalies čempionatą, 20 kartų – Rumunijos taurę, 5 kartus šalies Supertaurę. "Steaua" pirma Rytų Europos komanda, iškovojusi Europos taurę, kai 1986 metais Europos taurės varžybų finale po 11 m serijos nugalėjo FC "Barcelona". 1987 metais komanda iškovojo Europos Supertaurę, nugalėjusi Kijevo "Dinamo".