"Vėtra" nepasigailėjo "Intero" © Eurofootball.lt
Lietuvos čempionato 26-ojo turo mače Vilniaus "Vėtra" išvykoje susitiko su Visagino "Interu" ir iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 7-0.

Vilniaus "Žalgirio" stadionas, 200 žiūrovų
Teisėjas - Viktoras Chileckis
Visagino "%c00327" 0 - 7 Vilniaus "%c00123"
22` [0 - 1] Denis Malinin
24` [0 - 2] Bobi Božinovski
29` [0 - 3] Evaldas Grigaitis
45` [0 - 4] Evaldas Grigaitis
78` [0 - 5] Nikolajus Miščenko (į savo vartus)
83` [0 - 6] Rolandas Karčemarskas
89` [0 - 7] Rolandas Karčemarskas

"Interas": Lavrinovič; Miščenko (81' Miščenko), Volodzko, Šukštul, Jeriomenko; Afanasenka, Olišauskas, Velikov (68' Vasičkin), B.Čigladze; Kakabadze, Kurachtin

"Vėtra": Kozyrev; Kijanskas, Budimir, Cvetanovski, Butrimavičius; Šernas (46' Vėževičius), Milošeski (46' Plikaitis), Božinovski (51' Karčemarskas), Malinin; Stankevičius, Grigaitis

"Vėtros" startinėje sudėtyje komandą palikusį Andrių Skerlą gynybos viduryje pakeitė po traumos atsigavęs Marijanas Budimiras, vietoje diskvalifikuotų Algio Jankausko ir Egidijaus Juškos atitinkamai kairiajame gynybos bei dešiniajame saugų krašte žaidė Tadas Kijanskas ir iš puolimo atitrauktas Denisas Malininas, o kadangi nebuvo ir į Gruzijos jaunimo rinktinę išvykusio Vachtangas Kvaratskhelia, atakos smaigalyje rungtyniavo Vitalis Stankevičius ir Evaldas Grigaitis.

Tuo tarpu "Intero" komandoje šį kartą nebuvo nei vieno trenerio, ekipai vadovavo vienas klubo vadovų, o tarp atsarginių buvo tik du žaidėjai. Manoma, kad dalis visaginiečių futbolininkų prieš susitikimą atsisakė žaisti.

Svečiuose žaidusi "Vėtra" aiškiai dominavo nuo rungtynių pradžios ir žaidimas vyko praktiškai "Intero" aikštės pusėje. Puikią galimybę pasižymėti 17 minutę turėjo Darvydas Šernas, kuris po Deniso Malinino perdavimo iš dešinio krašto atsidūrė laisvas prie tolimojo virpsto, bet smūgiavo virš skersinio.

Pirmojo įvarčio reikėjo laukti apie 22 minutes – po aukšto Dejano Milošeskio perdavimo iš krašto smūgiu iš eigos pasižymėjo Denisas Malininas, kuriam tai buvo pirmasis tikslus smūgis vilkint "Vėtros" marškinėlius.

Dar po dviejų minučių po perdavimo iš krašto Evaldas Grigaitis priemė kamuolį baudos aikštelėje ir Bobis Božinovskis iš maždaug 10 metrų pasiuntė kamuolį į vartus. Tai buvo pirmasis makedono įvartis šį sezoną.

Sužaidus pusvalandį pirmąjį savo įvartį "Vėtros" pagrindinėje komandoje pelnė ir jaunasis E.Grigaitis, kuris po Vitalio Stankevičiaus smūgio į virpstą pirmasis suskubo prie kamuolio ir įmušė trečią "Vėtros" įvartį.

Prieš pat pertrauką po tikslaus D.Šerno perdavimo E.Grigaitis suklaidino vartininką ir smūgiu į tuščius vartus pasižymėjo dar kartą. "Vėtra" pirmajame kėlinyje neturėjo vargo su "Interu", kuris net nesmūgiavo į vartus, ir įgijo keturių įvarčių persvarą.

Po pertraukos "Vėtros" pagrindinėje komandoje debiutavo ir dar vienas jaunas žaidėjas – saugas Andrius Plikaitis, tuo tarpu kapitono raištį iš pakeisto D.Milošeskio perėmė Gediminas Butrimavičius.

Antrajame kėlinyje šeimininkai jau šiek tiek dažniau lankydavosi "Vėtros" aikštės pusėje, tačiau svečiai toliau kontroliavo žaidimą ir rezgė pavojingas atakas.

54 minutę po netikslaus "Intero" perdavimo V.Stankevičius atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau jo nuginkluoti nesugebėjo, o 61 minutę po R.Vėževičiaus perdavimo iš krašto šimtaprocentinę progą įmušti turėjo Rolandas Karčemarskas, tačiau "Vėtros" puolėjo smūgis pataikė į skersinį.

Vis tik rungtynių pabaigoje "Vėtra" įmušė dar tris kartus. 79 minutę po E.Grigaičio smūgio kamuolys atšokęs nuo Nikolajaus Miščenko įskriejo į vartus.

Dar po keturių minučių gavęs V.Stankevičiaus perdavimą E.Grigaitis įsiveržė į baudos aikštelę ir atmetė kamuolį R.Karčemarskui, kuriam beliko įmušti į tuščius vartus. Tuo tarpu 89 minutę R.Karčemarskas pasižymėjo stipriu baudos smūgiu iš maždaug 20 metrų.

"Vėtra" nesunkiai nugalėjo rezultatu 7-0 ir pasiekė antrą didžiausią pergalę "A lygoje" per klubo istoriją. Didžiausias laimėjimas iki šiol buvo užfiksuotas 2003 metais, kai "Vėtra" 9-0 sutriuškino Šiaulių "Sakalą". Tuo tarpu "Interui" šį sezoną tai buvo jau trečioji nesėkmė tokiu rezultatu.