Trečiadienio Anglijos "Premier" lygos rezultatais labiausiai džiaugėsi "Man Utd" gerbėjai (7 VIDEO) © Eurofootball.lt
Po trečiadienį vėlai vakare sužaistų Anglijos "Premier" lygos XXII turo rungtynių labiausiai džiaugėsi "Man Utd" gerbėjai, mat taškus prarado visi tiesioginiai "raudonųjų velnių" konkurentai kovoje dėl čempionų titulo.

Intriguojanti centrinė dvikova tarp turnyrinės lentelės kaimynystėje esančių Londono "Arsenal" ir "Man City" klubų baigėsi lygiosiomis 0-0.

"Kanonieriai" dominavo aikštėje, tačiau Roberto Mancini auklėtiniai gynėsi didelėmis pajėgomis, o visi pavojingesni šeimininkų smūgiai skriedavo į "žydrųjų" vartus gynusį Joe Hartą arba vartų konstrukciją.

Verta paminėti, kad susitikimo pabaigoje teisėjas kiek netikėtai už žaidybinį susistumdymą iš aikštės pašalino Bacary Sagną bei Pablo Zabaletą.

Itin skaudžius pralaimėjimus išvykose patyrė Londono "Chelsea" ir "Liverpool" ekipos - "mėlynieji" minimaliu rezultatu 1-0 nusileido absoliučiai pirmenybių autsaiderei, "Wolves" komandai, o "raudonieji" buvo priversti pripažinti "Blackburn" pranašumą - 3-1.

Šios nesėkmės gali skaudžiai atsiliepti strategams Carlo Ancelotti ir Roy'ui Hodgsonui, kurių karjeros klubuose, pasak žiniasklaidos, kabo ant plauko.

Liverpulio "Everton" - Londono "Tottenham" mače pergalę rezultatu 2-1 šventė ir į vienuoliktąją turnyrinės lentelės vietą paliko aikštės šeimininkai.

Londono "Arsenal" 0 - 0 "Man City"

90' iš aikštės pašalintas B. Sagna ("Arsenal")
90' iš aikštės pašalintas P. Zabaleta ("Man City")

Birmingamo "Aston Villa" 0 - 1 "Sunderland"
80' [0 - 1] P. Bardsley

69' iš aikštės pašalintas E. Heskey ("Aston Villa")
86' iš aikštės pašalintas B. Zenden ("Sunderland")

"Newcastle" 5 - 0 Londono "West Ham"
18' [1 - 0] L. Best
39' [2 - 0] L. Best
45' [3 - 0] K. Nolan
60' [4 - 0] L. Best
64' [5 - 0] P. Lovenkrands

"Wolves" 1 - 0] Londono "Chelsea"
5' [1 - 0] J. Bosingwa (į savus vartus)

"Blackburn" 3 - 1 "Liverpool"
31' [1 - 0] M. Olsson
38' [2 - 0] B. Mwaruwari
57' [3 - 0] B. Mwaruwari
81' [3 - 1] S. Gerrard

86' S. Gerrard ("Liverpool") nerealizavo 11 m. baudinio

"Bolton" 1 - 1 "Wigan"
54' [1 - 0] Rodrigo
80' [1 - 1] R. Stam

Liverpulio "Everton" 2 - 1 Londono "Tottenham"
3' [1 - 0] L. Saha
11' [1 - 1] R.v.d. Vaart
76' [2 - 1] S. Coleman