Sensacinga "Arsenal" nesėkmė "Premier" lygoje © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar šešerios VI turo rungtynės.

Didžiausią staigmeną pateikė pirmenybių naujokė "Hull" ekipa, išvykoje rezultatu 2-1 sugebėjusi palaužti ambicijų pakovoti dėl pačių aukščiausių vietų neslepiančią Londono "Arsenal" vienuolikę.

Pirmajame kėlinyje dominavę "Arsenal" futbolininkai turėjo ne vieną progą pasižymėti, bet Theo Walcottui smūgiuoti paskutinę akimirką sutrukdė gynėjas, o Williamo Gallas bandymą blokavo George'as Boatengas.

Be to, kamuolys kartą buvo atsidūręs "Hull" vartų tinkle, tačiau Emmanuelio Adebayoro tikslūs smūgis nebuvo užskaitytas dėl pražangos prieš gynėją.

Nepaisant to, antrojo kėlinio pradžioje atrodė, jog viskas stoja į savo vietas - Walcottas prasiveržė dešiniuoju kraštu ir perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur bendromis Adebayoro ir nesėkmingai jam sukliudyti bandžiusio Paulo McShane'o pastangos šis atsidūrė tinkle - 1-0.

Bet tai tebuvo pradžia - 64 minutę "Hull" netikėtai atstatė pusiausvyrą, kuomet galingu smūgiu iš 20 metrų vartininką Manuelį Almunią nuginklavo saugas Geovanni.

Dar po kelių akimirkų "Emiratų" stadione susirinkę sirgaliai, ko gero, patyrė nedidelį šoką - po kampinio Almunia vėl traukė kamuolį iš savų vartų tinklo, šį sykį po Danielio Cousino smūgio galva.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos "Arsenal" užgulė svečių vartus, bet Adebayorui ir Robinui van Persie pritrūko tikslumo, o po Gallas bandymo galva kamuolys atsimušė į skersinį.

Prieš pat finalinį teisėjo švilpuką pergalę "Hull" ekipai fantastiškai išsaugojo vartininkas Boazas Myhillas, atrėmęs įspūdingą Cesco Fabregaso smūgį.

Kur kas geriau sekėsi kitiems favoritams - titulą ginantis "Man Utd" savų žiūrovų akivaizdoje 2-0 nugalėjo "Bolton", o Londono "Chelsea" išvykoje tokiu pat rezultatu įveikė "Stoke".

Visi rezultatai:

Birmingemo "Aston Villa" 2 - 1 "Sunderland"
10' [0 - 1] Djibril Cisse
18' [1 - 1] Ashley Young
33' [2 - 1] John Carew

Londono "Fulham" 1 - 2 Londono "West Ham"
43' [0 - 1] Carlton Cole
45' [0 - 2] Matthew Etherington
59' [1 - 2] Danny Murphy (iš 11 metrų baudinio)

45' iš aikštės pašalintas Andrew Johnson ("Fulham")

"Man Utd" 2 - 0 "Bolton"
60' [1 - 0] Cristiano Ronaldo (iš 11 metrų baudinio)
77' [2 - 0] Wayne Rooney

"Middlesbrough" 0 - 1 "West Bromwich"
55' [0 - 1] Jonas Olsson

"Newcastle" 1 - 2 "Blackburn"
31' [0 - 1] Christopher Samba Veijeany
41' [0 - 2] Roque Santa Cruz
51' [1 - 2] Michael Owen (iš 11 metrų baudinio)

"Stoke" 0 - 2 Londono "Chelsea"
36' [0 - 1] Jose Bosingwa
76' [0 - 2] Nicolas Anelka

Londono "Arsenal" 1 - 2 "Hull"
51' [1 - 0] Paul McShane (į savus vartus)
62' [1 - 1] Deiberson Mauricio Geovanni
66' [1 - 2] Daniel Cousin