Rooney vedė "Man Utd" į pergalę Anglijos čempionate © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje antradienį sužaistos vienerios rungtynės, kuriose čempiono titulą ginantis "Man Utd" klubas namie įtikinamai 3-0 įveikė Londono "West Ham".

Ši pergalė leido Sero Alexo Fergusono auklėtiniams bent trumpam sumažinti lyderio Londono "Chelsea" pranašumą iki vieno taško.

Sėkmę lėmė du Wayne'o Rooney, per pastaruosius 19 "Premier" lygos mačų pelniusio tiek pat įvarčių, tikslūs smūgiai, o svarbią pergalę dvikovos pabaigoje įtvirtino Michaelas Owenas.

Pirmasis įvartis krito 38 minutę, kai po Luiso Valencia perdavimo Rooney iš arti nukreipė kamuolį į tinklą. Šis duetas suveikė ir 55 minutę, kai anglas pasižymėjo galva.

80 minutę triuškinimą užbaigė Owenas, nuginklavęs vartininką po Paulo Scholeso perdavimo.

"Man Utd" 3 - 0 Londono "West Ham"
38' [1 - 0] Wayne Rooney
55' [2 - 0] Wayne Rooney
80' [3 - 0] Michael Owen