"PSV" prarado du taškus © Eurofootball.lt
Penktadienį ir šeštadienį sužaistos penkerios Olandijos "Eredevisie" 3 turo varžybos, kuriose kiek netikėtai du taškus prarado šalies čempionai Eindhoveno "PSV", išvykoje nesugebėję įveikti Enschede "Twente" vienuolikės - rungtynės pasibaigė nulinėmis lygiosiomis.

Almaro "AZ" futbolininkai atsigavo po netikėto pralaimėjo praėjusį savaitgalį ir šįkart namie 3-0 sutriuškino Roterdamo "Excelsior". Įpusėjus pirmajam kėliniui "AZ" į priekį išvedė savo antrąjį įvartį čempionate įmušęs Kemy Agustienas, o prieš pat pertrauką rezultatą padvigubino gynėjas Gretaras Steinssonas. Po pertraukos dar vieną įvartį įmušė ir pergalę užtvirtino Demy de Zeeuw.

Ir toliau labai sėkmingai rungtyniauja Roterdamo "Feyenoord", iškovojusi trečią pergalę iš eilės, šįkart 2-0 namie nugalėjusi Tilburgo "Willem II". Abu įvarčius "Feyenoord" pelnė pirmajame kėlinyje - pasižymėjo Luigi Bruinsas ir Roy'us Makaay'us. Po šios pergalės bent jau laikinai "Feyenoord" tapo čempionato lyderiais.

Solidžią pergalę namie iškovojo Bredos "NAC", kuri nors ir atsilikinėjo po praleisto įvarčio, tačiau vėliau įmušė 4 be atsako ir prieš Almelo "Heracles" šventė įtikinamą pergalę rezultatu 4-1.

"Heerenveen" bei svečių Roterdamo "Spartos" mačas baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3-3. Šeimininkai galėjo ir iškovoti pergalę, tačiau rungtynių pabaigoje patys įsimušė įvartį į savo vartus ir padėjo svečiams iškovoti taškus.

Penktadienio ir šeštadienio rezultatai

"AZ" 3 - 0 "Excelsior"
23' [1 - 0] K. Agustien
44' [2 - 0] G.R. Steinsson
62' [3 - 0] D.d. Zeeuw

"NAC" 4 - 1 "Heracles"
49' [0 - 1] R.D.S. Everton
57' [1 - 1] J. Kolkka
62' [2 - 1] C. Feher
80' [3 - 1] M. Amoah
87' [4 - 1] M. Amoah

"Heerenveen" 3 - 3 "Sparta"
32' [1 - 0] G. Sibon
44' [1 - 1] Y. Rose
56' [1 - 2] S. Polak (iš 11 m. baudinio)
58' [2 - 2] D. Pranjic
60' [2 - 3] A. Slot
86' [3 - 3] D. Roberts (į savo vartus)

"Twente" 0 - 0 "PSV"

"Feyenoord" 2 - 0 "Willem II"
26' [1 - 0] L. Bruins
42' [2 - 0] R. Makaay