31 turas: eilinės "Barcelona" ir "Real" pergalės © Eurofootball.lt
Ispanijos pirmenybėse šeštadienį buvo žaidžiamos penkerios 31-tojo turo rungtynės.

Eilinę pergalę čempionate iškovojo lyderė "Barcelona", kuri išvykoje minimaliu rezultatu 1-0 įveikė Madrido "Getafe" klubą.

"Barca" jau nuo pat mačo pradžios diktavo žaidimą. Pirmasis įvartis vos nekrito jau šeštają minutę, tačiau Thierry Henry smūgį atlaikė "Getafe" vartininkas Vladimiras Stojkovičius.

Vėliau pavojingais smūgiais grasino ir T.Henry, ir Samuelis Eto'o. Visgi pirmajį įvartį svečiams pavyko įmušti tik 19 minutę - tiksliu smūgiu pasižymėjo Lionelis Messi.

"Barca" ir toliau atakavo, tačiau nei S.Eto'o, nei pavojingas Xavi išpuolis dar vienu įvarčiu nevirto, mat patikimai savuosius vartus gynė V.Stojkovičius.

42 minutę dar vieną puikų šansą turėjo L.Messi, tačiau ir vėl fantastiškai sužaidė šeimininkų vartininkas. Vos prasidėjus antram kėliniui išpuoliu bandė atsakyti ir "Getafe", tačiau įvarčiu jis nevirto.

"Barcelona" ir toliau visas žaidimo gijas turėjo savose rankose. Visgi antrojo įvarčio pelnyti jiems niekaip nepavyko. Tai svečiams pavyko padaryti 82 minutę, kai pasižymėjo L.Messi, tačiau mačo arbitras nusprendė, kad argentinietis buvo nuošalėje ir įvarčio neįskaitė.

Besibaigiant rungtynėms dar vieną puikų šansą turėjo S.Eto'o, tačiau puolėjui pritrūko tikslumo. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė "Barcos" minimalią pergalę 1-0.

Pergalę tokiu pat rezultatu iškovojo ir Madrido "Real", kuris išvykoje palaužė "Recreativo". Vienintelį mačo įvartį antrojo kėlinio pradžioje, po Fernando Gago perdavimo pelnė Marcelo.

Madrido "Getafe" 0 - 1 "Barcelona"
19' [0 - 1] Lionel Messi

Madrido "Atletico" 3 - 0 "Numancia"
62' [1 - 0] Ever Banega
79' [2 - 0] Diego Forlan
90' [3 - 0] Simao

"Athletic Bilbao" 0 - 1 La Korunijos "Deportivo"
85' [0 - 1] Pablo Alvarez

"Malaga" 1 - 1 "Mallorca"
53' [1 - 0] Antonio Apono
59' [1 - 1] Juan Fernando Arango

"Recreativo" 0 - 1 Madrido "Real"
49' [0 - 1] Marcelo