Prancūzija išsigelbėjo mače su Islandija (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sunkią pergalę sekmadienį iškovojo Europos čempionatui besirengianti Prancūzija, savų žiūrovų akivaizdoje vėlyvų įvarčių dėka 3-2 palaužusi Islandiją.

Treneris Laurentas Blancas pasirinko eksperimentinę vienuolikę, kuri jau po pirmojo kėlinio atsiliko nuo varžovų 0-2: pasižymėjo Birkiras Bjarnasonas ir Kolbeinnas Sigthorssonas.

Visgi antrojo kėlinio pradžioje Mathieu Debuchy sušvelnino santykį, o 85 minutę Franckas Ribery įmušė pirmą įvartį rinktinėje po daugiau nei trejų metų pertraukos bei išlygino rezultatą. 87 minutę pergalę prancūzams išplėšė Adilis Rami.

Kitame mače buvusi Lietuvos rinktinės varžovė Škotija net 1-5 pralaimėjo Jungtinėms Amerikos Valstijoms. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Landonas Donovanas.