"Portsmouth" - Anglijos FA taurės finale (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijoje vyko šalies Futbolo Asociacijos turnyro pusfinalis, kuriame pergalę rezultatu 2-0 iškovojo "Portsmouth" klubas.

Rungtynių favoritais laikyti Londono "Tottenham" futbolininkai per pagrindinį susitikimo laiką savo pranašumo įrodyti nesugebėjo, tad ekipoms teko žaisti pratęsimą.

Jo metu sėkmė nusišypsojo "Portsmouth" vienuolikei - 99 minutę po gynėjo Michaelo Dawsono klaidos įvartį pelnė Fredericas Piquionne.

Po trijų minučių "Tottenham" futbolininkai išlygino rezultatą, tačiau teisėjas įvarčio neįskaitė dėl abejotinos Niko Kranjčaro pražangos prieš vartininką Davidą Jamesą.

117 minutę "Portsmouth" vienuolikė užtikrino savo pranašumą, kai baudos aikštelėje saugas Wilsonas Palacios neleistinai sustabdė Aruną Dindanę, teisėjas nedvejodamas skyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį realizavo Kevinas-Prince'as Boatengas.

Anglijos FA taurės finalas tarp Londono "Chelsea" ir "Portsmouth" klubų įvyks gegužės 15 dieną "Wembley" stadione.

Londono "Tottenham" 0 - 2 "Portsmouth"
99' [0 - 1] Frederic Piquionne
117' [0 - 2] Kevin-Prince Boateng (iš 11 m. baudinio)