"Palermo" sutriuškino "Livorno" ekipą © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos čempionate įvyko dvejos 15 turo rungtynės. "Palermo" įtikinamai įveikė turnyrinės lentelės kaimynus "Livorno", tuo tarpu "Reggina" autsaiderių dvikovoje iškovojo svarbią pergalę prieš "Ascoli" ekipą.

"Palermo" užbaigė savo nesėkmių seriją namuose rezultatu 3-0 sutriuškinę Tomo Danilevičiaus "Livorno" ekipą.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau trečiają rungtynių minutę. "Livorno" žaidėjas Stefano Morrone prarado kamuolį aikštės viduryje ir tai leido "Palermo" ekipai surengti kontrataką, kurios smaigalyje atsidūręs Fabio Simplicio išvedė Sicilijos klubą į priekį.

Už pusvalandžio šeimininkai padvigubino skirtumą. Australas Markas Bresciano skersavo kamuolį į varžovų baudos aikštelę, kur Amauri galva nuginklavo varžovų vartininką Marco Amelia.

Antrajame kėlinyje Davidas Di Michele smūgiavo į varžovų vartus iš 20 metrų, tačiau kamuolys atsimušė į skersinį. Visgi 79 minutę siciliečiai sugebėjo įmušti trečiajį įvartį, kuomet smūgiu į viršutinę vartų dalį pasižymėjo Fabio Simplicio.

"Livorno" treneris po šio įvarčio į aikštę išleido Tomą Danilevičių, tačiau Lietuvos rinktinės puolėjas savo komandos išgelbėti jau negalėjo.

"Reggina" iškovojo itin svarbią pergalę prieš "Ascoli" rezultatu 2-1 ir sumažino atsilikimą nuo šio klubo iki vieno taško.

Rungtynės prasidėjo pavojingais "Reggina" saugo Leono skersavimais į varžovų baudos aikštelę ir vienas iš jų pasibaigė įvarčiu. 29 minutę honduriečio perdavimą gavo Alessandro Lucarelli ir galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Šeimininkai pergalę užtvirtino 78 minutę, kuomet Nicola Amoruso, gavęs perdavimą iš Rolando Bianchi, apsivarė priešininkų gynėją bei vartininką ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Visgi po 6 minučių "Ascoli" sugebėjo sušvelninti skirtumą dėka Marco Pecorari tikslaus smūgio kaire koja.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

"%c00200" 3 - 0 "%c00213"
3` [1 - 0] Fabio Simplicio
36` [2 - 0] Amauri
79` [3 - 0] Fabio Simplicio

"%c00081" 2 - 1 "%c00262"
29` [1 - 0] Alessandro Lucarelli
78` [2 - 0] Nicola Amoruso
84` [3 - 0] Marco Pecorari