Netikėtas lyderio pralaimėjimas Vokietijos čempionate © Eurofootball.lt
Pirmąjį pralaimėjimą Vokietijos čempionato šeštajame ture patyrė lyderė Gelzenkircheno "Schalke", penktadienį išvykoje 0-1 turėjusi pripažinti "Koln" pranašumą.

Svečiams, dariusiems neleistinai daug klaidų gynyboje, kone visą pirmąjį kėlinį pavyko išsaugoti sausą rezultatą, tačiau prieš pat didžiąją pertrauką po Pierre Wome išmetimo iš užribio galva pasižymėjo Youssefas Mohamadas.

Nepaisant nesėkmės, "Schalke" bent kurį laiką lieka pirmoje turnyrinės lentelės vietoje su 11 taškų. Gelzenkircheno komandai iš paskos rikiuojasi rungtynėmis mažiau sužaidę "1899 Hoffenheim", "VfB Stuttgart" bei "Hamburg" klubai, turintys po 10 taškų.

Tuo tarpu "Koln" ekipa, kuriai tai buvo pirmoji pergalė šį sezoną, su 4 taškais pakilo į 13 vietą.

"%c00370" 1 - 0 Gelzenkircheno "%c00015"
43' [1 - 0] Youssef Mohamad