Miesto derbyje pralaimėjęs "Liverpool" - priešpaskutinis Anglijoje (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Nauji savininkai neįkvėpė "Liverpool" pergalei - miesto derbyje Roy'aus Hodgsono auklėtiniai nesugebėjo atsilaikyti prieš "Everton", o antrajame "Premier" lygos mače "Blackpool" namie neatsilaikė prieš "Man City".

214-ajame aršių varžovų mūšyje namie žaidę "Everton" futbolininkai iškovojo pelnytą pergalę 2-0, nustumdami varžovus į gėdingą priešpaskutinę vietą turnyrinėje lentelėje.

Pirmasis įvartis krito 33 minutę, kai po Seamus Colemano perdavimo iš krašto kamuolį į tinklą pasiuntė Timas Cahillas.

Antrojo kėlinio pradžioje iš toli persvarą padvigubino Mikelis Arteta, o geriausios retos svečių progos neišnaudojo Fernando Torresas, kurio bandymą atrėmė vartininkas.

Liverpulio "Everton" 2 - 0 "Liverpool"
33' [1 - 0] T.Cahill
50' [2 - 0] M.Arteta

"Blackpool" 2 - 3 "Man City"
67' [0 - 1] C.Tevez
78' [1 - 1] M.Harewood
79' [1 - 2] C.Tevez
90' [1 - 3] D.Silva
90' [2 - 3] G.Taylor-Fletcher

Everton 1-0 Liverpool

Everton 2-0 Liverpool