„Man Utd“ ir „Arsenal“ šventė pergales „Premier“ lygoje © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienio vakarą tęsiasi 11-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo kovos.

Minimalią pergalę namuose pasiekė „Manchester United“ futbolininkai, kurie rezultatu 1:0 palaužė „Luton Town“.

„Raudonieji velniai“ dominavo viso mačo metu, tačiau vienintelis įvartis krito tik 59-ąją minutę, kai pasižymėjo gynėjas Victoras Lindelofas.

Kitame mače pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ ekipa, kuri namuose rezultatu 3:1 susitvarkė su „Burnley“.

Šeimininkai į priekį išsiveržė pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, kai pasižymėjo Leandro Trossardas.

54-ąją minutę „Burnley“ rezultatą išlygino po Josho Browhillo įvarčio, tačiau vos po trijų minučių „kanonieriams“ pranašumą sugrąžino Williamas Saliba.

74-ąją minutę Oleksandras Zinchenko įtvirtino savo komandos pergalę.

„Arsenal“ mačą turėjo užbaigti mažumoje – 83-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas Fabio Vieira.

„Crystal Palace“ 2:3 „Everton“