"Man City" baigė pasirodymą ir FA taurės turnyre © Eurofootball.lt
Trečiadienį Anglijoje buvo žaidžiamos ketverios Futbolo Asociacijos (FA) taurės penktojo etapo rungtynės, po kurių paaiškėjo visos ketvirtfinalio poros.

Netikėtai iš turnyro buvo priversti pasitraukti "Man City" futbolininkai išvykoje rezultatu 3-1 nusileidę "Stoke" vienuolikei.

Šeimininkus į priekį išvedė Dave'as Kitsonas, tačiau neilgai trukus rezultatą išlygino Craigas Bellamy. "Man City" ekipos įvarčio džiaugsmą jau po kelių akimirkų pakeitė apmaudas - už nesportišką elgesį iš aikštės buvo išvarytas puolėjas Emmanuelis Adebayoras.

Per pratęsimą vieno žaidėjo persvarą turėjusi "Stoke" ekipa įrodė savo pranašumą bei pateko į FA taurės šeštąjį etapą, kuriame susitiks su Londono "Chelsea" klubu.

Pergales iškovojo ir į kitą etapą taip pat pateko "Reading", "Aston Villa" ir Londono "Tottenham" komandos.

Ketvirtfinalio susitikimai vyks pirmąjį kovo savaitgalį.

"Stoke" 3 - 1 "Man City"
79' [1 - 0] Dave Kitson
81' [1 - 1] Craig Bellamy
95' [2 - 1] Ryan Shawcross
99' [3 - 1] Tuncay Sanli

82' iš aikštės pašalintas Emmanuel Adebayor ("Man City")

"West Bromwich" 2 - 3 "Reading"
6' [1 - 0] Robert Koren
9' [1 - 1] Jimmy Kebe
47' [2 - 1] Robert Koren
90' [2 - 2] Brian Howard
95' [2 - 3] Gylfi Sigurdsson

Londono "Tottenham" 4 - 0 "Bolton"
23' [1 - 0] Roman Pavlyuchenko
35' [2 - 0] Jussi Jaaskelainen (į savus vartus)
47' [3 - 0] Andrew O´Brien (į savus vartus)
87' [4 - 0] Roman Pavlyuchenko

"Aston Villa" 3 - 1 "Crystal Palace"
42' [1 - 0] Gabriel Agbonlahor
73' [1 - 1] Darren Ambrose (iš 11 m. baudinio)
81' [2 - 1] John Carew (iš 11 m. baudinio)
89' [3 - 1] John Carew (iš 11 m. baudinio)