"Liverpool" miesto derbyje užtikrintai įveikė "Everton" © Eurofootball.lt
Įnirtingame Liverpulio miesto derbyje - "Liverpool" klubo triumfas. Du puolėjo Fernando Torreso įvarčiai leido 'raudoniesiems' varžovų aikštėje įtikinamai 2-0 palaužti Liverpulio "Everton" ekipą.

Liverpulio "%c00051" 0 - 2 "%c00045"
59' [0 - 1] Fernando Torres
62' [0 - 2] Fernando Torres

80' iš aikštės pašalintas Tim Cahill ("Everton")

Nuo pat pirmojo kėlinio pradžios "Liverpool" perėmė iniciatyvą ir kontroliavo žaidimą, tačiau rimčiau pagrasinti Timo Howardo ginamiems vartams nesugebėjo.

Tuo tarpu "Everton" 13 minutę turėjo puikią galimybę įsiveržti į priekį, bet po Mikelio Artetos perdavimo Timas Cahillas, atsidūręs tiesiai prieš vartus, nesugebėjo pataikyti į kamuolį.

'Raudonųjų' krašto saugas Alberto Riera, taip pat puolėjas Robbie Keane'as dažnai pavojingai įsiverždavo į varžovų baudos aikštelę, visgi sutankinta "Everton" gynyba likviduodavo pavojų.

Negana to, besibaigiant kėliniui progą turėjo šeimininkų saugas Marouane Fellaini, tačiau galingą jo smūgį į tuščius vartus atrėmė gynėjas Jamie Carragheris. Tiesa, teisėjas prieš tai užfiksavo vieno "Everton" puolėjų pražangą prieš kamuolį pagauti bandžiusį vartininką Pepe Reiną.

Po didžiosios pertraukos "Liverpool" atakos suintensyvėjo ir iš pradžių Fernando Torreso bandymą atrėmė Howardas, o dar kiek vėliau po Steveno Gerrardo smūgio iš toli kamuolys praskriejo pro pat vartų virpstą.

Galiausiai pirmasis įvartis krito 59 minutę - Keane'as skersavo kamuolį iš kairiojo atakos krašto, o gynėjų visiškai vienas paliktas Torresas iš kelių metrų nepaliko vilčių varžovų vartų sargui. Tai buvo pirmasis ispano tikslūs smūgis per šešerius mačus.

Bet tai dar nebuvo pabaiga - dar po kelių akimirkų Keane'as įmetė kamuolį į baudos aikštelę įkertančiam Dirkui Kuytui, bet šiam spėjo sutrukdyti Philas Neville'as. Nepaisant to, pastarajam kamuolį pavyko atmušti vos kelis metrus, ir pirmasis prie jo suskubęs Torresas dar kartą sušaudė Howardą - 2-0.

Tai 'nužudė' "Everton" - po šio įvarčio šeimininkams nepavyko surengti varžovų vartų šturmo ir "Liverpool" pranašumas nekėlė abejonių.

80 minutę Davido Moyeso auklėtinių nusivylimą simbolizavo saugas Timas Cahillas, gavęs raudoną kortelę už itin grubią pražangą prieš Xabi Alonso.