Lietuviai užsienyje: pasižymėjo A.Jokšas ir T.Radzinevičius © Eurofootball.lt
Šią savaitę Lietuvos futbolininkai įvairiuose Europos klubuose vėl demonstravo savo sugebėjimus. Geriausiai tai pavyko padaryti Tomui Radzinevičiui, pelniusiam įvartį Čekijos čempionate, ir Andriui Jokšui, įmušusiam į garsiojo Kijevo „Dinamo“ klubo vartus Ukrainos taurės varžybose.

Lenkijos "Ekstraklasa" lyga

Chožuvo "Ruch" 2 – 0 Krokuvos „Cracovia“
Gražvydas Mikulėnas nugalėtojų gretose nežaidė. Jo komanda Lenkijoje – vienuolikta.

Poznanės „Lech“ 1 - 0 Kielcų "Korona"
Kielcų komandoje lietuvis Andrius Skerla žaidė visą mačą. Po šio pralaimėjimo „Korona“ dalinasi 4 - 5 vietas su „Groclin“ komanda.

Belchatovo "GKS" 3 – 1 Lodzės "Widzew"
Lodzės komandos gretose Mindaugas Panka nežaidė.

Varšuvos „Legia“ 1 – 0 Zabžės "Gornik"
Zabžės komandoje Tadas Papečkys žaidė iki 23 minutės, o Marius Kižys nerungtyniavo. „Gornik“ Lenkijoje – aštunta.

Krokuvos “Wisla“ 2 – 1 Lubino "Zaglebie"
Pralaimėjusi Krokuvos komandai "Zaglebie" nukrito pozicija žemyn ir dabar yra septintoje vietoje. Vidas Alunderis pralaimėjusių komandos gretose nežaidė.

Po šio turo Lenkijos čempionate skelbiama žiemos pertrauka.

Italijos "Serie B" lyga

„Brescia“ 2 – 0 „Modena“
Marius Stankevičius nugalėtojų gretose žaidė visas rungtynes ir buvo įspėtas. Po ilgo taškų bado pagaliau tris taškus iškovojusi „Brescia“ Italijos antroje pagal pajėgumą lygoje žygiuoja šešta.

„Vicenza“ 0 – 1 „Bologna“
Eilinį kartą be Tomo Danilevičiaus žaidusi „Bologna“ iškovojo pergalę ir dalinasi 1-2 vietas su „Albinoleffe“ ekipa.

Ukrainos taurė

Simferopolio „Tavria“ 2 – 0 Kijevo „Dinamo“
"Tavria" įgijo puikų šansą žengti į kitą taurės etapą. Andrius Jokšas, žaidęs visas rungtynes, šiame mače po išmetimo už užribio smūgiu galva pelnė pirmąjį įvartį.

Kijevo „Dinamo“ 3 – 0 Simferopolio "Tavria"
Tačiau Kijeve jiems šios sėkmės išsaugoti nepavyko. Patirtas triuškinantis pralaimėjimas, kuris juos išstūmė iš kovos dėl taurės. A.Jokšas žaidė visas rungtynes.

Tuo tarpu Irmantas Zelmikas ir Audrius Veikutis nei vienose iš šių dvejų rungtynių registruoti nebuvo.

Čekijos "Gambrinus" lyga

Česke Budejovicų "Dynamo" 1 – 0 Zlino „Tescoma“
Tomas Radzinevičius įmušė ketvirtą savo įvartį Čekijos čempionate. Visas rungtynes žaidęs Lietuvos rinktinės puolėjas pasižymėjo 45-ą minutę, realizavęs vienuolikos metrų baudinį. Po šios pergalės „Dynamo“ komanda išlieka aštuntoje vietoje.

Čekijos čempionate skelbiama pertrauka iki vasario mėnesio.

Škotijos I divizionas

„Livingston“ 2 – 0 „Hamilton“
Julius Raliukonis nugalėtojų komandoje žaidė visas rungtynes. Livingstono komanda Škotijos antrame pagal pajėgumą divizione kol kas yra penktoje vietoje.

Vokietijos regioninė (III) lyga

„SV Sandhausen“ 3 – 0 Burghauseno „Wacker“
Mindaugas Palionis svečių gretose žaidė iki 60-os minutės.

Kipro lyga

Larnakos „AEK“ 2 – 0 Larnakos „Alki“
Larnakos miesto ekipų derbyje Edgaras Jankauskas šeimininkų komandoje žaidė visas rungtynes ir buvo įspėtas. Iš duobės po truputį besikapstantis „AEK“ klubas po šios pergalės pakilo į septintą turnyro lentelės vietą.

Rumunijos "Liga 1"

„CFR Cluj“ 3 – 1 Galiačio „Otelul“
Galiačio komandoje pagrindiniu vartų sargu tapęs Paulius Grybauskas žaidė visas rungtynes. Tadas Labukas nuo 65-os minutės. Nors ir pralaimėjęs, „Otelul“ išliko devintoje turnyro lentelės vietoje.