Ispanijoje - "Barcelona" sustabdė be pralaimėjimų žengusius "Valencia" futbolininkus (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Ispanijos "Liga BBVA" pirmenybių VII turo centrinėse rungtynėse čempionų titulą ginantys "Barcelona" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2-1 palaužė "Valencia" vienuolikės pasipriešinimą.

Svečiai po pirmojo kėlinio turėjo minimalų pranašumą, tačiau dėka Andreso Iniestos ir Carloso Puyolio įvarčių antroje mačo dalyje katalonai šventė pergalę.

Pirmąjį pralaimėjimą patyrusių "šikšnosparnių" gretose lietuvis Marius Stankevičius pateko į 18 susitikimui registruotų žaidėjų sąrašą, tačiau aikštėje nepasirodė.

Čempionato turnyrinės lentelės lydere bent jau vienai dienai tapo Madrido "Real" komanda išvykoje 4-1 sutriuškinusi "Malaga" ekipą.

Šiose rungtynėse puikiai pasirodė "karališkojo" klubo lyderis Cristiano Ronaldo, ne tik pelnęs du įvarčius, tačiau ir atlikęs du rezultatyvius perdavimus Gonzalo Higuainui.

Madrido "Atletico" - "Getafe" dvikova baigėsi šeimininkų pergale 2-0.

Madrido "Atletico" 2 - 0 Madrido "Getafe"
38' [1 - 0] J. Codina (į savus vartus)
73' [2 - 0] D. Costa

"Barcelona" 2 - 1 "Valencia"
38' [1 - 0] P. Hernandez
48' [1 - 1] A. Iniesta
63' [2 - 1] C. Puyol

"Malaga" 1 - 4 Madrido "Real"
30' [0 - 1] G. Higuain
45' [0 - 2] C. Ronaldo
51' [0 - 3] C. Ronaldo (iš 11 m. baudinio)
55' [1 - 3] K. Stadsgaard
65' [1 - 4] G. Higuain