Ispanija ne be vargo įveikė Čekiją (rezultatai, VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Europos čempionato atrankos turnyro rungtynėse penktadienio vakarą būsima Lietuvos rinktinės varžovė Ispanija namie po atkaklios kovos 2-1 įveikė Čekiją ir sutvirtino pozicijas pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Nors čekai pirmavo po pirmajame kėlinyje pelnyto puikaus Jaroslavo Plašilo įvarčio, 69 minutę Davidas Villa suklaidino gynėją ir smūgiu iš 17 metrų išlygino santykį, o dar po kelių akimirkų realizavo 11 metrų baudinį bei išplėšė pergalę planetos čempionams.

Vicente Del Bosque auklėtiniai kol kas laimėjo visas keturias dvikovas ir su 12 taškų užima pirmą vietą turnyrinėje lentelėje. Antri rikiuojasi tiek pat mačų sužaidę čekai (6 tšk), treti - škotai (4 tšk), ketvirti - triskart į aikštę kol kas išbėgę lietuviai (4 tšk), o paskutinis - Lichtenšteinas, pralaimėjęs visus trys sykius.

Verta pažymėti, kad Škotija ir Čekija jau po kartą įveikė absoliučią autsaiderę Lichtenšteino komandą, o Lietuva su ja dar žais dvejas rungtynes.

Ispanija 2 - 1 Čekija
29' [0 - 1] J.Plasil
69' [1 - 1] D.Villa
73' [2 - 1] D.Villa (iš 11 m. baudinio)

I grupės turnyrinė lentelė:
(vieta, rinktinė, sužaistų mačų skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

Austrija 0 - 2 Belgija
6' [0 - 1] A.Witsel
50' [0 - 2] A.Witsel

C grupė:

Serbija 2 - 1 Šiaurės Airija
40' [0 - 1] G.McAuley
65' [1 - 1] M.Pantelic
74' [2 - 1] Z.Tosic

Slovėnija 0 - 1 Italija
73' [0 - 1] T.Motta

D grupė:

Liuksemburgas 0 - 2 Prancūzija
28' [0 - 1] P.Mexes
72' [0 - 2] Y.Gourcuff

E grupė:

Vengrija 0 - 4 Nyderlandai
8' [0 - 1] R.van der Vaart
45' [0 - 2] I.Afellay
54' [0 - 3] D.Kuyt
62' [0 - 4] R.van Persie