Grupių etapas Čempionų lygoje baigėsi be sensacijų © Eurofootball.lt
Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje sužaistos dar aštuonerios šeštojo turo rungtynės, po kurių baigėsi grupių etapas ir paaiškėjo visos komandos, tęsiančios kovą atkrentamosiose varžybose.

E grupėje užtikrintai savo pasirodymą baigė ir su 14 taškų pirmąją vietą iškovojo "Barcelona", namie 3-1 palaužusi tarptautinį sezoną baigusią "Stuttgart" vienuolikę iš Vokietijos. Tuo tarpu antrąjį kelialapį lėmė dvikova Glazge, kur vietos "Rangers" mačo pabaigoje palūžo ir 0-3 pralaimėjo "Lyon".

Škotai tęs kovą UEFA taurės turnyre, o Prancūzijos čempionai iššoko į benuvažiuojantį kito etapo traukinį.

F grupėje viskas buvo aišku dar prieš šį turą - visus varžovus šlavęs "Man Utd" nieko nebelemiančiose rungtynėse prarado pirmuosius ir vienintelius taškus, sužaidęs lygiosiomis su "Roma" 1-1.

Antrajame pagal prestižą Europos klubinio futbolo turnyre jėgas išmėgins Lisabonos "Sporting", be vargu sutraiškęs nei vieno taško neiškovojusią Kijevo "Dinamo" ekipą.

G grupės nugalėtojos titulą jau anksčiau buvo užsitikrinusi Milano "Inter" ekipa, paskutiniajame ture išvykoje 1-0 palaužusi viltis dar puoselėjusią, bet trečiąja vieta turėsiančią tenkintis Eindhoveno PSV komandą.

Antrąją vietą iškovojo Stambulo "Fenerbache", įtikinamai nugalėjusi Maskvos CSKA su Deividu Šemberu. Lietuvis žaidė visas rungtynes, o pirmojo kėlinio pabaigoje dar ir buvo įspėtas.

H grupėje pajėgiausiu klubu tapo "Sevilla", antrajame kėlinyje palaužusi Prahos "Slavia" ir už nugaros palikusi ambicingąjį Londono "Arsenal".

Trečiąją vietą iškovojo būtent Čekijos komanda, o paskutine vieta tenkintis turės vos tašką iškovojusi Bukarešto "Steaua".

Visi rezultatai:

E grupė:

"%c00006" 3 - 1 "%c00027"
3' [0 - 1] Antonio da Silva
36' [1 - 1] Giovani Dos Santos
57' [2 - 1] Samuel Eto'o
67' [3 - 1] Ronaldinho

Glazgo "%c00121" 0 - 3 "%c00055"
16' [0 - 1] Sidney Govou
85' [0 - 2] Karim Benzema
88' [0 - 3] Karim Benzema

90' iš aikštės pašalintas Jean-Claude Darcheville ("Rangers")

1. "Barcelona 6 4 2 0 12-3 14
2. "Lyon" 6 3 1 2 11-10 10
3. "Rangers 6 2 1 3 7-9 7
4. "Stuttgart" 6 1 0 5 7-15 3

F grupė:

"%c00028" 1 - 1 "%c00040"
34' [0 - 1] Gerard Pique
71' [1 - 1] Alessandro Mancini

Lisabonos "%c00153" 3 - 0 Kijevo "%c00137"
35' [1 - 0] Anderson Polga (iš 11 metrų baudinio)
67' [2 - 0] Anderson Polga
89' [3 - 0] Liedson

1. "Man Utd" 6 5 1 0 13-4 16
2. "Roma" 6 3 2 1 11-6 11
3. "Sporting" 6 2 1 3 9-8 7
4. "Dinamo" 6 0 0 6 4-19 0

G grupė:

Eindhoveno "%c00128" 0 - 1 Milano "%c00037"
64' [0 - 1] Julio Cruz

28' iš aikštės pašalintas Edison Mendez (PSV)

Stambulo "%c00148" 3 - 1 Maskvos %c00072
30' [0 - 1] Edu Dracena (į savo vartus)
32' [1 - 1] Alex
45' [2 - 1] Ugur Boral
90' [3 - 1] Ugur Boral

42' Deividas Šemberas (CSKA) įspėtas geltona kortele

1. "Inter" 6 5 0 1 12-4 15
2. "Fenerbahce" 6 3 2 1 8-6 11
3. PSV 6 2 1 3 3-6 7
4. CSKA 6 0 1 5 7-14 1

H grupė:

Londono "%c00041" 2 - 1 Bukarešto "%c00292"
8' [1 - 0] Abou Diaby
42' [2 - 0] Nicklas Bendtner
68' [2 - 1] Dorel Zaharia

Prahos "%c00354" 0 - 3 "%c00107"
66' [0 - 1] Luis Fabiano
70' [0 - 2] Frederic Kanoute
87' [0 - 3] Daniel Alves

1. "Sevilla" 6 5 0 1 14-7 15
2. "Arsenal" 6 4 1 1 14-4 13
3. "Slavia" 6 1 2 3 5-16 5
4. "Steaua" 6 0 1 5 4-10 1