Euro 2012: daug rungtynių - daug įvarčių (VIDEO) © Eurofootball.lt
Europos čempionato atrankos turnyre antradienį sužaistos dar 22 rungtynės.

Lietuviams aktualiausioje I grupėje [link="http://eurofootball.lt/index.php?page=news&id=21370"]pergales šventė ispanai ir čekai[/link], o įsimintiniausia dvikova vyko C grupėje, kur vos 7 minutes sužaidę Italijos ir Serbijos futbolininkai iškeliavo atgal į rūbines [link="http://eurofootball.lt/index.php?page=news&id=21369"]dėl siautėjančių serbų chuliganų[/link].

Sensaciją A grupėje pateikė Azerbaidžanas, Rashado Sadygovo įvarčio dėka 1-0 palaužęs Guuso Hiddinko vadovaujamą Turkiją. Tai buvo pirmieji azerbaidžaniečių taškai bei antra turkų nesėkmė per 4 mačus.

Įspūdingą trilerį išvydo Belgijos futbolo mėgėjai, kurių rinktinė sužaidė lygiosiomis 4-4 su Austrija. Net trys įvarčiai buvo pelnyti per paskutines 6 minutes, o lygiąsias austrams išplėšė trečią pridėto laiko minutę pasižymėjęs Martinas Harnikas.

D grupėje antrąkart per penkias dienas laimėjo Prancūzija, 2-0 nugalėjusi Liuksemburgą. Ir toliau nesustabdomas E grupėje yra Olandijos rinktinės puolėjas Klaasas Janas Huntelaaras - du kartus pasižymėjęs futbolininkas savo sąskaitoje šiame atrankos cikle per 4 mačus turi jau 8 įvarčius, o jo komanda 4-1 sutriuškino pagrindinę varžovę grupėje Švediją.

G grupėje Anglija namie nesugebėjo įveikti Juodkalnijos rinktinės, kuri per 4 turus iškovojo 10 taškų ir žengia pirmoje vietoje. Anglai sužaidė 3 rungtynes ir turi 7 taškus, jau net keturiais lenkdami tiek pat sužaidusius bulgarus.

H grupėje į antrą vietą bent laikinai pakilo Portugalija, 3-1 išvykoje įveikusi Islandiją bei iškovojusi 7 tašką per 4 mačus. Ir toliau pirmauja 9 taškus per 3 rungtynes iškovoję Norvegijos futbolininkai, o treti danai, šį vakarą 2-0 palaužę Kiprą ir iškovoję 6 tašką per 3 dvikovas.

Grupė A:

Azerbaidžanas 1 - 0 Turkija
38' [1 - 0] R.F. Sadygov

Kazachstanas 0 - 3 Vokietija
48' [0 - 1] M. Klose
76' [0 - 2] M. Gomez
85' [0 - 3] L. Podolski

Belgija 4 - 4 Austrija
11' [1 - 0] J. Vossen
14' [1 - 1] F. Schiemer
29' [1 - 2] M. Arnautovic
47' [2 - 2] M. Fellaini
62' [2 - 3] F. Schiemer
87' [3 - 3] M. Ogunjimi
90' [4 - 3] N. Lombaerts
90' [4 - 4] M. Harnik

68' iš aikštės pašalintas F. Schiemer (Austrija)

(vieta, komanda, sužaista rungtynių, taškai)

Armėnija 4 - 0 Andora
4' [1 - 0] G. Ghazaryan
16' [2 - 0] H. Mkhitaryan
33' [3 - 0] Y. Movsisyan
52' [4 - 0] M.P. Pizzeli

Makedonija 0 - 1 Rusija
8' [0 - 1] A. Kerzhakov

73' I. Naumoski (Makedonija) nerealizavo 11 m. baudinio

Slovakija 1 - 1 Airija
16' [0 - 1] S. St.Ledger
36' [1 - 1] J. Durica

45' R. Keane (Airija) nerealizavo 11 m. baudinio

Farerų salos 1 - 1 Šiaurės Airija
60' [1 - 0] C. Holst
76' [1 - 1] K. Lafferty

Estija 0 - 1 Slovėnija
66' [0 - 1] A. Sidorenkov (į savus vartus)

Italija 0 - 0 Serbija (rungtynės nutrauktos)

Baltarusija 2 - 0 Albanija
10' [1 - 0] V. Rodionov
77' [2 - 0] S. Krivets

90' iš aikštės pašalintas A. Dallku (Albanija)

Prancūzija 2 - 0 Liuksemburgas
22' [1 - 0] K. Benzema
76' [2 - 0] Y. Gourcuff

54' iš aikštės pašalintas R. Peters

Suomija 1 - 2 Vengrija
50' [0 - 1] A. Szalai
86' [1 - 1] M. Forssell
90' [1 - 2] B. Dzsudzsak

Olandija 4 - 1 Švedija
4' [1 - 0] K.J. Huntelaar
36' [2 - 0] I. Afellay
55' [3 - 0] K.J. Huntelaar
59' [4 - 0] I. Afellay
69' [4 - 1] A. Granqvist

San Marinas 0 - 2 Moldova
20' [0 - 1] N. Jossan
86' [0 - 2] A. Dorosh (iš 11 m. baudinio)

Latvija 1 - 1 Gruzija
74' [0 - 1] D. Siradze
90' [1 - 1] A. Cauna

Graikija 2 - 1 Izraelis
22' [1 - 0] D. Salpingidis
59' [1 - 1] N. Spiropoulos (į savus vartus)
62' [2 - 1] G. Karagounis (iš 11 m. baudinio)

Šveicarija 4 - 1 Velsas
8' [1 - 0] V. Stocker
13' [1 - 1] G. Bale
21' [2 - 1] M. Streller
82' [3 - 1] G. Inler
89' [4 - 1] V. Stocker

Danija 2 - 0 Kipras
47' [1 - 0] M.D. Rasmussen
81' [2 - 0] K. Lorentzen

Islandija 1 - 3 Portugalija
3' [0 - 1] C. Ronaldo
17' [1 - 1] H. Heiguson
27' [1 - 2] R. Meireles
72' [1 - 3] H. Postiga

Lichtenšteinas 0 - 2 Čekija
12' [0 - 1] T. Necid
29' [0 - 2] M. Kadlec

Škotija 2 - 3 Ispanija
44' [0 - 1] D. Villa (iš 11 m. baudinio)
55' [0 - 2] A. Iniesta
58' [1 - 2] S. Naismith
66' [2 - 2] G. Pique (į savus vartus)
79' [2 - 3] F. Llorente

89' iš aikštės pašalintas S. Whittaker