Čempionų lygoje - "Sevilla" ir CSKA lygiosios bei "Inter" pergalė © Eurofootball.lt
Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje vyko dvejos paskutinės aštuntfinalio rungtynės.

Anksčiausiai trečiadienį vykusiame Čempionų lygos aštuntfinlio mače Deivido Šembero Maskvos CSKA ekipa namuose lygiosiomis 1-1 sužaidė su "Sevilla" klubu, kuriame rungtyniauja Marius Stankevičius.

Pirmieji mače į priekį išsiveržė svečiai, kai 25 susitikimo minutę tiksliu Jesuso Navaso perdavimu pasinaudojo puolėjas Alvaro Negredo. Artėjant kėliniui prie pabaigos Honda dar rezultatą galėjo išlyginti, tačiau smūgiavo netiksliai.

Vis dėlto 66 minutę rezultatas tapo lygus po įspūdingo Marko Gonzalezo smūgio iš maždaug 35 metrų. Šeimininkų gretose Necidas ir tas pats M.Gonzalezas dar surengė pavojingas atakas, tačiau finalinis rezultatas liko nepakitęs - lygiosios 1-1.

Tiek D.Šemberas, tiek ir M.Stankevičius savo komandoms atstovavo visas rungtynes.

Didelio ažiotažo susilaukusioje dvikovoje Milano "Inter" klubas namuose po atkaklios kovos 2-1 palaužė Londono "Chelsea" ekipos pasipriešinimą.

Jose Mourinho auklėtiniai jau 3 minutę pelnė įvartį, kai suklaidinęs Johną Terry kamuolį į vartus pasiuntė "Inter" puolėjas Diego Milito.

Po dešimties minučių "Chelsea" vos rezultato neišlygino, tačiau Didier Drogba baudos smūgis sudrebino tik "Inter" vartų skersinį. 34 minutę šansą pasižymėti dar sykį turėjo šeimininkai, bet Samuelis Eto'o sugebėjo nepataikyti į kamuolį ir šanso neišnaudojo.

Vos po didžiosios pertraukos "Chelsea" pagaliau išlygino pusiausvyrą - Ivanovičius prasiveržė pro kelis varžovus, perdavė kamuolį Salomonui Kalou, kuris iš maždaug 20 metrų nuginklavo Julio Cesarą.

Tačiau "Inter" jau po penkių minučių taip pat atsakė įvarčiu - pirmąjį kartį smūgiuodamas Estebanas Cambiasso pataikė į vieną iš "Chelsea" žaidėjų, tačiau antruoju bandymu futbolininkas pasižymėjo tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą.

Milano ekipa išsaugojo pergalingą rezultatą iki pat finalinio teisėjo švilpuko. Atsakomoji komandų akistata, tik šįkart Londone, vyks kovo 16 dieną.

Milano "Inter" 2 - 1 Londono "Chelsea"
3' [1 - 0] Diego Milito
51' [1 - 1] Salomon Kalou
56' [2 - 1] Esteban Cambiasso

CSKA 1 - 1 „Sevilla“
25' [0 - 1] Alvaro Negredo
66' [1 - 1] Mark Gonzalez