"Barcelona" iš Vokietijos parsiveža lygiąsias © Eurofootball.lt
UEFA Čempionų lygoje antradienį sužaistos dar dvejos aštuntfinalio rungtynės.

Nugalėtojo titulą ginantis "Barcelona" klubas išvykoje pasiekė teigiamą rezultatą - katalonai sužaidė lygiosiomis 1-1 su po pirmojo kėlinio pirmavusia "Stuttgart" ekipa.

Svečiai pirmojo kėlinio pradžioje buksavo, leisdami šeimininkams surengti keletą pavojingų atakų, kurių viena baigėsi įvarčiu - po tikslaus Timo Gebharto perdavimo iš krašto keturis įvarčius praėjusiame Vokietijos čempionato ture įmušęs Cacau mikrodvikovoje įveikė gynėją Carlesą Puyolį ir stipriu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į tinklą.

Lionelis Messi dar iki pertraukos galėjo atstatyti pusiausvyrą, tačiau jo smūgį iš toliau į virpstą nukreipė vartininkas Jensas Lehmannas.

Po pertraukos "Barcelona" ėmė žaisti aktyviau ir tai netrukus davė vaisių - 52 minutę po perdavimo galva pirmąjį Zlatano Ibrahimovičiaus smūgį iš arti Lehmannas atrėmė, bet antruoju bandymu švedas nesuklydo ir išlygino santykį.

Per likusį laiką įvarčių pelnyta nebuvo, todėl "Barcelona" komandai namie pakaktų nulinių lygiųjų.

Kitame mače šeštą iš eilės pergalę Čempionų lygoje iškovojo "Bordeaux", išvykoje minimaliu rezultatu 1-0 nugalėjusi Pirėjo "Olympiakos".

Vienintelį įvartį pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje galva po Yoanno Gourcuffo perdavimo pelnė vidurio gynėjas Michaelis Ciani.

"Stuttgart" 1 - 1 "Barcelona"
25' [1 - 0] Cacau
52' [1 - 1] Zlatan Ibrahimovic

Pirėjo "Olympiakos" 0 - 1 "Bordeaux"
45' [0 - 1] Michael Ciani