Anglijos lygos taurėje - netikėtas "Man City" pralaimėjimas © Eurofootball.lt
Anglijos lygos taurėje (Carling Cup) trečiadienį buvo žaidžiami likę šeši šešiolktfinalio susitikimai.

Kiek netikėtą pralaimėjimą patyrė "Man City" futbolininkai, kurie išvykoje po 11 metrų baudinių serijos turėjo pripažinti "Brighton & Hove A" klubo pranašumą.

Mančesterio ekipa didžiąją susitikimo dalį pirmavo, kai 64 minutę ivartį pelnė Gelsonas Fernandesas, tačiau 89 minutę rezultatą išlygino Garethas Murray'us.

Per pratęsimą šeimininkams pavyko išsiveržti ir į priekį, vis dėlto po Steveno Irelando įvarčio 108 minutę rezultatas tapo 2-2 ir komandoms teko mušti 11 metrų baudinius, kuriuos sėkmingiau mušė "Brighton & Hove A" komanda.

Londono "Chelsea" klubas svečiuose net 4-0 sutriuškino "Portsmouth" ekipą. Du įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Frankas Lampardas, po vieną pridėjo Salamonas Kalou ir Florentas Malouda.

Tuo tarpu "Newcastle" ir toliau išgyvena krizę - 'šarkos' namuose rezultatu 1-2 turėjo pripažinti Londono "Tottenham" klubo pranašumą. Nugalėtoms įvarčius pelnė Romanas Pavlyuchenko ir Jamesas O'Hara, o pralaimėjusių gretose pasižymėjo Michaelas Owenas.

Visi rezulatai:

Birmingemo "Aston Villa" 0 - 1 "QPR"
85' [0-1] D.Stewart

"Brighton & Hove A" 3 - 2 "Man City" po 11 metrų baudinių
64' [0-1] G.Fernandes
86' [1-1] G.Murray
95' [2-1] J. Anyinsah
108' [2-2] S.Ireland

"Ispwich Town" 1 - 4 "Wigan"
52' [0-1] L.Cattermole
61' [1-1] J.Walters
64' [1-2] O.Kapo
70' [1-3] P.Scharner
90' [1-4] H.Camara

"Newcastle" 1 - 2 Londono "Totenham"
62' [0-1] R.Pavluchenko
66' [0-2] J.O'Hara
90' [1-2] M.Owen

"Portsmouth" 0 - 4 Londono "Chelsea"
36' [0-1] F.Lampard iš 11 metrų baudinio
45' [0-2] F.Malouda
49' [0-3] F.Lampard
64' [0-1] S.Kalou

"Blackburn" 1 - 0 Liverpulio "Everton"
10' [1-0] M.Olsson