Anglijos grandai žengė į FA taurės šešioliktfinalį

Sekmadienį Anglijoje sužaistos dešimt FA taurės (Futbolo asociacijos) trečiojo etapo rungtynių.

Turnyro nugalėtojas Londono "Arsenal" klubas namuose susitiko su "Hull City". Praėjusių metų finalo pakartojime "kanonieriai" iškovojo lengvą pergalę ir žengė į kitą etapą.

20-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Peras Mertesackeris. Įdomu tai, kad šis įvartis buvo pirmasis šį sezoną, kurį "Arsenal" pelnė po kampinio. Galutinį tašką 82-ąją minutę padėjo Alexis Sanchezas.

Taip pat vietą aštuntfinalyje užsitikrino "Manchester City" klubas, namuose rezultatu 2-1 nugalėjęs "Sheffield Wednesday". "Manchester United" futbolininkai taip pat neturėjo sunkumų ir rezultatu 2-0 iš turnyro eliminavo "Yeovil".

Jose Mourinho vadovaujamas Londono "Chelsea" klubas rezultatu 3-0 sutriuškino "Watford". Taip pat pergales iškovojo "Crystal Palace", "Sunderland", "Aston Villa" ir "Stoke City".