Anglijoje ir toliau taškus barsto "Man Utd" klubas © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje vyko septynerios VIII turo rungtynės.

Su treneriu Seru Alexu Fergusonu apsipykęs Wayne'as Rooney mačą pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio, o "Man Utd" komanda namie netikėtai sužaidė tik lygiosiomis 2-2 su "West Brom".

Javieras Hernandezas bei Nani suteikė Mančesterio ekipai dviejų įvarčių pranašumą ir atrodė, kad dvikovos baigtis nulemta.

Tačiau svečiai nepasidavė ir Chrisas Bruntas baudos smūgiu sušvelnino skirtumą, o iš arti pasižymėjęs Somenas Tchoyi atstatė pusiausvyrą.

'Raudonieji velniai' liko trečioje vietoje, tačiau gali nukristi vienu laipteliu žemiau, jei "Man City" nugalės "Blackpool".

Tuo metu Londono "Arsenal" namie atsitiesė po praleisto įvarčio ir 2-1 palaužė "Birmingham".

33 minutę svečiai įsiveržė į priekį, kai galva kamuolį į tinklą pasiuntė Nikola Žigičius. Tai būtų buvusi jau trečia "Arsenal" nesėkmė iš eilės, tad Arsene'o wengero auklėtiniai nepalūžo ir Samiras Nasri realizavo 11 metrų baudinį, o Marouane'as Chamakhas lėmė pergalę.

Londono "Arsenal" 2 - 1 "Birmingham"
33' [0 - 1] N. Zigic
41' [1 - 1] S. Nasri (iš 11 m. baudinio)
47' [2 - 1] M. Chamakh

90' iš aikštės pašalintas J. Wilshere ("Arsenal")

"Bolton" 2 - 1 "Stoke"
22' [1 - 0] C. Lee
48' [1 - 1] R. Delap
90' [2 - 1] I. Klasnic

90' iš aikštės pašalintas I. Klasnic ("Bolton")

Londono "Fulham" 1 - 2 Londono "Tottenham"
30' [1 - 0] D. Kamara
31' [1 - 1] R. Pavlyuchenko
64' [1 - 2] T. Huddlestone

"Man Utd" 2 - 2 "W.B.A."
5' [1 - 0] J. Hernandez
25' [2 - 0] Nani
50' [2 - 1] P. Evra (į savus vartus)
55' [2 - 2] S. Tchoyi

"Newcastle" 2 - 2 "Wigan"
22' [0 - 1] C. N'Zogbia
23' [0 - 2] C. N'Zogbia
72' [1 - 1] S. Ameobi
90' [2 - 2] F. Coloccini

"Wolverhampton" 1 - 1 Londono "West Ham"
10' [1 - 0] M. Jarvis
53' [1 - 1] M. Noble (iš 11 m. baudinio)

Birmingemo "Aston Villa" ? - ? Londono "Chelsea"