"Amkar" po truputį artėja prie lyderių © Eurofootball.lt
Šeštadienį Rusijos „Premier“ lygos pirmenybėse buvo sužaistos trejos 23-iojo turo rungtynės. Permės „Amkar“ įveikė Kazanės „Rubin“, Ramenskojės „Saturn“ nugalėjo „Khimki“, o Vladivostoko „Luch-Energia“ ir Samaros „Krylja Sovetov“ išsiskyrė be įvarčių.

Permėje vietos „Amkar“ rezultatu 2-1 nugalėjo „Rubin“ klubą iš Kazanės. 33-iąją minutę šeimininkus į priekį išvedė puolėjas iš Bulgarijos Martinas Kuševas, pasižymėjęs po Nikolajaus Drinčičo perdavimo.

44-ąją minutę M.Kuševas pasižymėjo dubliu, sėkmingai realizavęs 11 metrų baudinį. Po pertraukos „Amkar“ galėjo padidinti pranašumą, bet Jevgenijus Savinas ir Vitalijus Volkovas buvo netikslūs. 85-ąją minutę „Rubin“ sušvelnino rezultatą, o tai padarė gynėjas Jeanas Narde.

Vladivostoko „Luch-Energia“ namuose priėmė svečius iš Samaros „Krylja Sovetov“. Šeimininkams reikėjo laimėti rungtynes, bet to padaryti jiems neapvyko, kadangi mačas baigėsi rezultatu 0-0.

Pirmajame kėlinyje du kartus svečių komandos pasigailėjo Georgijus Bazajevas, mušęs netiksliai, o antrajame taip pat įvarčio neįmušė ir Aleksandras Tichonovetskis. „Krylja Sovetov“ atakavo taip pat nemažai, bet susitvarkė su sau iškelta užduotimi – nepraleisti.

Rungtynės tarp dviejų Maskvos priemiesčio komandų „Saturn“ ir „Khimki“ baigėsi šeimininkų pergale 1–0. Visose rungtynėse abidvi komandos žaidė atsitraukę nuo varžovų vartų, ir buvo manoma, kad mačas baigsis nulinėmis lygiosiomis.

Bet 89-ąją minutę po išmesto užribio „Saturn“ saugas Aleksejus Ivanovas sugebėjo pasinaudoti svečių gynėjų nesusipratimu ir iš arti nuginklavo „Khimki“ vartininką Romaną Berezovskį.

Jau per pridėtinį teisėjo laiką svečiai galėjo išvengti pralaimėjimo, bet jaunas, vos 19 metų puolėjas Draganas Blatniakas išėjęs vienas prieš vartininką Antoniną Kinskį jo apžaisti taip ir nesugebėjo