8 turas: "Mainz" patyrė pirmąjį pralaimėjimą, Gomezas padėjo "Bayern" ekipai atsitiesti (3 VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių VIII turo rungtynėse pirmąjį pralaimėjimą patyrė "Mainz" futbolininkai.

Thomaso Tuchelo auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje po vienintelio Jose Paolo Guerrero tikslaus smūgio 89 susitikimo minutę minimaliu rezultatu 1-0 nusileido "Hamburger" vienuolikei, kuri pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

Pergalę po dviejų nesėkmių iš eilės iškovojo čempionų titulą ginanti Miuncheno "Bayern" ekipa "Allianz" stadione 3-0 sutriuškinusi "Hannover" komandą.

Visus tris įvarčius "bavarams" pelnė puolėjas Mario Gomezas.

Gelzenkircheno "Schalke" - "Stuttgart" dvikova baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2-2, o Leverkuzeno "Bayer" futbolininkai išvykoje po atkaklios kovos 3-2 palaužė "Wolfsburg" vienuolikės pasipriešinimą.

UEFA Čempionų lygoje rungtyniaujantis Brėmeno "Werder" klubas namuose rezultatu 2-1 nugalėjo "Freiburg" ekipą.

Miuncheno "Bayern" 3 - 0 "Hannover"
21' [1 - 0] M. Gomez
77' [2 - 0] M. Gomez
90' [3 - 0] M. Gomez

"Mainz" 0 - 1 "Hamburger"
89' [0 - 1] J.P. Guerrero

Gelzenkircheno "Schalke" 2 - 2 "Stuttgart"
15' [0 - 1] T. Gebhart
29' [1 - 1] Edu
74' [1 - 2] M. Harnik
80' [2 - 2] K.J. Huntelaar (iš 11 m. baudinio)

Hamburgo "St. Pauli" 3 - 2 "Nurnberg"
45' [1 - 0] G. Asamoah
48' [1 - 1] M. Ekici
59' [2 - 1] M. Ebbers
62' [2 - 2] A. Wolf
81' [3 - 2] F. Bruns

Brėmeno "Werder" 2 - 1 "Freiburg"
33' [1 - 0] A. Hunt
62' [1 - 1] J. Schuster
73' [2 - 1] H. Almeida

"Wolfsburg" 2 - 3 Leverkuzeno "Bayer"
9' [1 - 0] Diego
68' [2 - 0] Grafite
72' [2 - 1] S. Rolfes
75' [2 - 2] A. Vidal (iš 11 m. baudinio)
83' [2 - 3] S. Rolfes