7 turas: "Nancy" ir toliau viršuje © Eurofootball.lt
Savaitgalį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse vyko 7-ojo turo susitikimai. Jau 5-ąją pergalę iškovojo ir toliau čempionato lyderiu išlieka kuklus "Nancy" klubas, o tuo tarpu čempionų titulą ginantis "Lyon" sugebėjo iškovoti neįtikėtiną pergalę ir toliau kylą į viršų.

Visas ikisezonines specialistų prognozes kolkas stipriai pranokstanti "Nancy" šiame ture namuose priėmė vieną tituluočiausių Prancūzijos ekipų "Saint-Etienne" ir įveikė šią rezultatu 2-0. Į priekį šeimininkus jau 11-ąją mačo minutę išvedė puikiai šį sezoną rungtyniaujantis Kimas, o galutinį tašką šiose rungtynėse iki jų pabaigos likus penkioms minutėms padėjo taip pat rezultatyviai rungtyniaujantis Marcas-Antoine Fortune`as.

Daug sunkiau mačas klostėsi daugkartiniam Prancūzijos čempionui ir šešių pastarųjų "Ligue 1" sezonų nugalėtojui "Lyon" klubui, kuris namuose priėmė "Le Mans" ekipą ir 55-ąją minutę po dviejų Stephano Sessegnono įvarčių atsilikinėjo rezultatu 0-2. Vis tik, čemppionų ekipos futbolininkai surado savyje jėgų ir po fantastiškai sužaistos aštuonių minučių atkarpos 78-ąją minutę jau buvo priekyje 3-2. Verta paminėti, kad dar vieną įvartį šiame mače pelnė jaunasis Karimas Benzema, kuris šiuo metu yra rezultatyviausias netik savo komandoje, tačiau ir visoje "Ligue 1".

Nesėkme šiame ture po keleto pergalingų runtynių serijos patyrė "Monaco" klubas. Kunigaikštystės ekipa išvykoje susitiko su "Bordeaux" klubu ir nusileido šiam rezultatau 2-1. Į priekį šeimininkus 62-ąją minutę išvedė etatinis komandos įvarčių mušėjas Marouane`as Chamakhas, o 76-ąją minutę skirtumą padvigubino Mauricio Wendellis. Paguodos įvartį "Monaco" pačioje rungtynių pabaigoje pelnė vos praėjusią savaitę ekipą papildęs jaunasis Nene.

Ir toliau tragiškai sezonas klostosi dar prieš keletą metų vienu galingiausiu Prancūzijos klubu buvusiai "Auxerre". Vos vieną pergalę šį sezoną iškovojusi ir tik 3 taškus po septynerių rungtynių surinkusi ekipa šeštadienį susitiko su kolkas blankų futbolą demonstruojančiu praėjusio sezono išsišokėliu "Toulouse" klubu ir pralaimėjo šiam rezultatu 2-0. Įvarčius nugalėtojams atitinkamai 65-ąją ir 90-ąją minutėmis pelnė Johanas Elmanderis ir Moussa Sissoko.

7-ojo turo rezultatai:

"%c00254" 2 - 0 "%c00146"
11` [1 - 0] Kim
85` [2 - 0] Marc-Antoine Fortune

"%c00055" 3 - 2 "%c00098"
43` [0 - 1] Stephane Sessegnon
55` [0 - 2] Stephane Sessegnon
71` [1 - 2] Sidney Govou
75` [2 - 2] Karim Benzema
78` [3 - 2] Milan Baroš

"%c00064" 2 - 1 "%c00036"
62` [1 - 0] Marouane Chamakh
76` [2 - 0] Gerald Mauricio Wendell
90` [2 - 1] Nene

"%c00092" 2 - 0 "%c00025"
65` [1 - 0] Johan Elmander
90` [2 - 0] Moussa Sissoko

"%c00206" 2 - 2 "%c00065"
32` [1 - 0] Juan Eluchans
59` [1 - 1] Guyrane Ndaw
65` [2 - 1] Gregory Proment
71` [2 - 2] Valter Birsa (iš 11m.)

"%c00067" 2 - 2 "%c00094"
19` [0 - 1] Peter Franquart
48` [1 - 1] Jeromy Leroy
54` [2 - 1] Etienne Didot
75` [2 - 2] Fernandes Michel Bastos

"%c00306" 0 - 0 "%c00096"

"%c00034" 0 - 0 "%c00293"