4 turas: triuškinama Madrido "Real" pergalė © Eurofootball.lt
Ispanijos futbolo čempionate trečiadienį buvo žaidžiami pirmieji šeši ketvirtojo turo susitikimai.

Triuškinamą pergalę iškovojo Madrido "Real" futbolininkai, kurie namuose net 7-1 sutraiškė "Sporting Gijon" futbolininkus.

Prabėgus aštuoniolikai mačo minučių buvo pelnytas pirmasis įvartis - Rubenas de la Redas perdavė kamuolį Rauliui, o šis galva puikiai numetė jį Rafaeliui van der Vaartui, kuris stipriu ir tiksliu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį.

"Real" ir toliau diktavo savo žaidimo sąlygas - 32 minutę Gonzalo Higuainas perdavė kamuolį tam pačiam R.van der Vaartui ir olandas vėl neprašovė - 2-0.

36 rungtynių minutę rezultatas tapo jau 3-0 - Arjenas Robbenas prasiveržė dešiniuoju kraštu, perdvė kamuolį į baudos aikštelę, o joje buvęs G.Higuainas pelnė trečiajį komandos įvartį.

Antrasis rungtynių kėlinys vėl buvo sėkmingesnis šeimininkams - jau 47 minutę po R.van der Vaarto įvarčio rezultatas tapo 4-0, o vos po trijų minučių A.Robbenas skirtumą padidino jau iki 5-0.

Vis dėlto "Sporting Gijon" pelnė paguodos įvartį - 53 minutę Barral perdavė kamuolį į baudos aikštelę, o joje niekeno nesaugomas Mateo nuginklavo Ikerą Casillasą.

58 minutę rezultatas tapo jau 6-1 - A.Robbenas smūgiavo į vartus, tačiau svečių vartininkas smūgį atrėmė, vis dėlto kamuolys atšoko tiesiai Rauliui po kojomis ir puolėjas lengvai pelnė šeštajį ekipos įvartį.

Tas pats Raulis 63 minutę pelnė ir septintajį komandos įvartį - po puikaus Javiero Saviolos perdavimo, puolėjas tiesiog permetė kamuolį per "Sporting Gijon" ir pelnė antrajį savo įvartį mače.

Galutinis teisėjo švilpukas paskelbė užtikrintą ir triuškinamą "Real" klubo pergalę rezultatu 7-1.

Sunkią pergalę iškovojo "Barcelona", kuri namuose 3-2 įveikė Sevilijos "Real Betis" klubą.

16 bei 22 minutes po Lionelio Messio perdavimų įvarčius nugalėtojų gretose pelnė kamerūnietis Samuelis Eto'o. Vis dėlto "Real Betis" išlygino rezultatą - 59 minutę įvartį pelnė Mozon, o po aštuonių minučių rezultatą išlygino Jose Mari.

Tačiau namuose žaidusi "Barcelona" nebuvo linkusi pasiduoti ir po tikslaus Eiduro Gudjohnseno smūgio 80 minutę išsiveržė į priekį. Galutinis teisėjo švilpukas paskelbė šeimininkų pergalę 3-2.

Užtikrintą pergalę iškovojo "Villarreal", dėka Joano Capdevilos ir Juano Llorentės įvarčių. Tuo tarpu mačas tarp "Osasuna" bei "Deportivo" baigėsi be įvarčių 0-0.

„Barcelona“ 3-2 Sevilijos “Real Betis”
17’ [1-0] S.Eto’o
23’ [2-0] S.Eto’o
59’ [2-1] L.F.Monzon
67’ [2-2] J.Mari
80’ [3-2] E.Gudjohnsen

“Osasuna” 0-0 La Korunijos “Deportivo”

53' iš aikštės pašalintas J.D.Guzman ("Deportivo")

“Villarreal” 2-0 Santandero “Racing”
28’ [1-0] J.Capdevila
32’ [2-0] J.Llorente

"Getafe" 1-2 Madrido"Atletico"
29' [0-1] S.Pongolle
75' [1-1] J.Albin
82' [1-2] S.Pongolle

Madrido "Real" 7-1 "Sporting Gijon"
18' [1-0] R.v.d.Vaart
33' [2-0] R.v.d.Vaart
37' [3-0] G.Higuain
47' [4-0] R.v.d.Vaart
52' [5-0] A.Robben
54' [5-1] E.K.Mateo
59' [6-1] Raul
64' [7-1] Raul

"Sevilla" 2-0 "Espanyol"
57' [1-0] E.Maresca
85' [2-0] E.J.Chevanton