4 turas: lydere tampa "Valencia" © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį Ispanijos futbolo čempionate buvo žaidžiami likę keturi ketvirtojo turo susitikimai.

Sunkią, tačiau labai reikalingą pergalę iškovojo "Valencia" ekipa, kuri išvykoje 2-0 palaužė "Malaga".

Mačas prasidėjo gan ramiai ir nei vienai komandai nepavyko sukurti realių progų. Tik 16 minutę "Valencia" galėjo išsiveršti į priekį, tačiau geros progos neišnaudojo Davidas Villa.

Per likusį kėlinio laiką nei svečiai, nei šeimininkai nesukūrė kitų realesnių progų pasižymėti ir pirmoji rungtynių dalis baigėsi taikiai 0-0.

Antrasis kėlinys prasidėjo "Malaga" spaudimu ir 52 minutę jie galėjo pelnyti įvartį - Pablo Barrosas perdavė kamuolį puolėjui Adrianui, šio smūgį atrėmė "Valencia" vartininkas Renanas, tačiau kamuolys atšoko pačiam P.Barrosui, bet jo smūgį nuo vartų linijos atmušė gynėjas Raulis Albiolas.

Šeimininkai ir toliau grasino "Valencia" vartams - 70 minutę Gamezas prasiveržė kraštu, perdavė kamuolį į baudos aikštelę ir šis rikošešu atšoko Cheli, tačiau pastarojo smūgis buvo šalia vartus.

Vis dėlto po minutės krito ir pirmasis mačo įvartis, tiesa ne į svečių vartus - iš pradžių D.Villa smūgį atrėmė "Malaga" vartininkas Arnau, tačiau antruoju šansu ispanas pasinaudojo ir galva pelnė pirmajį komandos įvartį.

88 minutę "Malaga" reikalai dar labiau pablogėjo, kai už grubią pražangą prieš Edu iš aikštės buvo išvytas Santiago Ballesta.

Jau per pridėtinį laiką D.Villa likęs vienas prieš vartininką pelnė antrajį įvartį ir įtvirtino komandos pergalę rezultatu 2-0.

Kitose rungtynėse pergales vienodais rezultatais 2-0 iškovojo "Valladolid" ir "Mallorca", o mačas tarp "Recreativo" bei "Athletic Bilbao" baigėsi taikiai 1-1.

Visi rezultatai:

"Malaga" 0-2 "Valencia"
70' [0-1] D.Villa
90' [0-2] D.Villa

88' iš aikštės išvytas S.Ballesta ("Malaga")

"Mallorca" 2-0 "Numancia"
12' [1-0] J.M.J. Marķn
50' [2-0] P. Webo

"Recreativo" 1-1 "Athletic Bilbao"
71' [1-0] J. Guerrero
76' [1-1] D.Lopez

"Valladolid" 2-0 "Almeria"
66' [1-0] A.Rubio
90' [2-0] H. Medunjanin

85' iš aikštės išvytas A.Rubio ("Valladolid")