22 turas: "Lyon" toliau barsto taškus © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaisti aštuoneri Prancūzijos futbolo pirmenybių "Ligue 1" 22-ojo turo susitikimai. Jau trečias rungtynes iš eilės pergalės nesugebėjo iškovoti čempionų titulą ginantis "Lyon" klubas.

Trečiadienį netikėtai pralaimėjęs "Bordeaux" futbolininkams šį kartą "Lyon" savo stadione priėmė dėl išlikimo lygoje kovojančią "Nice" vienuolikę. Būtent svečiai šiose rungtynėse pirmieji pelnė įvartį, kai 34-ąją minutę "Nice" į priekį išvedė tikslus Bakari Kone smūgis. Tačiau Nicos ekipa pirmavo neilgai - jau po penkių minučių "Lyon" naujokas Milanas Barošas pelnė savo pirmąjį įvartį ir išlyginęs rezultatą padėjo ekipai iškovoti tašką. Verta paminėti, jog tai buvo pirmasis "Lyon" taškas per tris pastarasias "Ligue 1" rungtynes.

Šia "Lyon" nesėkme ir vėl nesugebėjo pasinaudoti antroje vietoje žengiantis klubas. Šį kartą tai buvo "Marseille" ekipa, kuri išvykoje kiek netikėtai 2-0 nusileido "Le Mans" klubui. 36-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Jamesas Fanchone, o besibaigiant rungtynėms nuo 11-os metrų žymos persvarą įtvirtino Grafite.

Pasinaudoję šia "Marseille" nesėkmę bent laikinai į antrąją poziciją pakilo "Lille" futbolininkai, išvykoje minimaliu rezultatu 0-1 įveikę praėjusių metų vicečempioną "Bordeaux". Vienintelį rungtynių įvartį 78-ąją minutę pelnė "Bordeaux" puolėjas Marouane`as Chamakhas, pasiuntęs kamuolį į savo vartus. Tiesa, po sekmadienį vyksiančių paskutinių šio turo rungtynių Lilio klubas gali prarasti antrąją vietą, užleisdamas ją "Lens" futbolininkams, kurie yra sužaidę rungtynėmis mažiau ir nuo "Lille" atsilieka tik dviem taškais.

Dar du taškus pirmenybėse prarado ant iškritimo ribos jau kurį laiką balansuojantis Paryžiaus "P.S.G" klubas. Šį kartą Paulio Le Gueno vadovaujama sostinės ekipa namuose priėmė dėl vietų Europos turnyruose kovojančią "Sochaux" vienuolikę ir sužaidė su ja nulinėmis lygiosiomis. Po šių lygiųjų "P.S.G" pirmenybėse su 21 tašku po 22-ejų turų užima vos 16-ąją vietą ir tik vienu tašku lenkia iškritimo zonoje esantį "Nantes" klubą, kuris šiame ture 0-2 pralaimėjo naujokui "Lorient".

Septintąją pergalę šių metų pirmenybėse šiame ture iškovojo "Monaco" klubas, išvykoje minimaliu rezultatu 0-1 po jau pirmąją minutę pelnyto čeko Jano Kollerio įvarčio įveikęs absoliutų lygos autsaiderį "Sedan". Tokiu pačiu rezultatu savo varžovus šį kartą įveikė ir "Rennes" ekipa, namuose palaužusi kito naujoko "Valenciennes" pasipriešinimą.

22-ojo turo rezultatai:

"%c00098" 2 - 0 "%c00071"
36` [1 - 0] James Fanchone
82` [2 - 0] Grafite (iš 11m.)

"%c00064" 0 - 1 "%c00094"
78` [0 - 1] Marouane Chamakh (į savo vartus)

"%c00055" 1 - 1 "%c00090"
34` [0 - 1] Bakari Kone
39` [1 - 1] Milan Baroš

"%c00066" 0 - 2 "%c00293"
21` [0 - 1] Pierre-Andre Gignac
53` [0 - 2] Fabrice Abriel

"%c00092" 1 - 1 "%c00255"
6` [0 - 1] Cedric Barbosa
27` [1 - 1] Dominique Arribage

"%c00307" 0 - 1 "%c00036"
1` [0 - 1] Jan Koller

"%c00067" 1 - 0 "%c00306"
5` [1 - 0] Romain Danze

"%c00023" 0 - 0 "%c00065"