Antrus metus iš eilės aštuntfinalio etapas susiklostė nesėkmingai – „Žalgiris“ svečiuose pralaimėjo Vilniaus rajono „Transinvest“ komandai ir pasitraukė iš „FPRO LFF taurės“ turnyro.

Žalgiriečiai antrajame kėlinyje triskart sudrebino vartų konstrukciją, kol galų gale išsiveržė į priekį antrojo kėlinio viduryje išvedė Romualdas Jansonas. Tačiau varžovai Širvintų stadione rezultatą išlygino po rikošeto, o po kampinio įmušė ir antrą įvartį (1:2).

Sostinės klubo starto sudėtyje įvyko trys pasikeitimai. Nuo pradžių puolime žaidė R. Jansonas ir A. Hodžičius, į gynybos vidurį grįžo J. Kendyšas.

„Transinvest“ pradėjo dvikovą agresyviai ir 3 min. iš toli pro šalį mušė R. Sato, vėliau į baudos aikštelę įsiveržusio H. Devenso smūgį turėjo atremti vartininkas.

Kėlinio viduryje pro šalį galva mušė A. Hodžičius, šeimininkai laimę bandė E. Stočkūno ir P. Kiselevskio toliamis smūgiais, o „Žalgirio“ atakoje po L. Fernandeso smūgio vartus gelbėjo S. Moschino.

Kėlinio pabaigoje savo vartus dar kartą turėjo apginti A. Tordai.

Antrajame kėlinyje aikštėje po keitimo pasirodęs A. Fofana galėjo iškart pasižymėti, bet po jo smūgio iš toli kamuolys pataikė į virpstą, o pakartotinis P. Golubicko bandymas buvo netikslus.

50 min. po H. Devenso smūgio kamuolys skriejo šalia vartų.

55 min. A. Fofana smūgį atrėmė varžovų vartininikas.

60 min. žalgiriečiai dukart buvo arti tikslo, bet ir A. Fofana ir P. Golubicko smūgiuoti kamuoliai pataikė į vartų konstrukciją.

Visgi netrukus pavyko pasižymėti kontratakoje – L. Fernandesas tolimu perdavimu surado P. Golubicką ir po šio perdavimo iš krašto iš arti įmušė R. Jansonas.

70 min. dar kartą varžovų vartams grasino A. Fofana, o 75 min. pavojingą L. Pilibaičio smūgį atrėmė A. Tordai.

78 min. varžovai rezultatą išlygino – po E. Stočkūno smūgio iš toli kamuolys pataikė į J. Kendyšo nugarą ir įskriejo į vartų kampą.

Dar po poros minučių „Transinvest“ uždirbo kampinį ir po jo galva tiksliai smūgiavo R. Šveikauskas.

Rungtynių pabaigoje „Žalgiriui“ nepavyko varžovų vartų šturmas – pasirodymą turnyre tenka baigti.

Sekmadienį komandos dar kartą susitiks „Topsport A lygoje“.