19 turas: Lyderių dvikovoje nugalėjo "Rodiklis" © Eurofootball.lt
Sekmadienį LFF I lygoje įdomiausioje dvikovoje susikovė iki tol antras žengęs Kauno "Rodiklis" ir lyderis Kėdainių "Nevėžis". Po įnirtingos kovos pergalę šventė laikinosios sostinės komanda ir ekipos apsikeitė vietomis turnyrinėje lentelėje. Tiesa, jas abi aplenkė "Alytis", sekmadienį Klaipėdoje net 4-0 sutriuškinęs vietos "Glestum". '

Kaune vykusiose rungtynėse pergalę nulėmė vienintelis rezultatyviausio lygos žaidėjo R.Cepovo įvartis 89 minutę. Tačiau rezultatyviausiųjų žaidėjų lentelėje jį pavijo Vaidotas Šlekys, trim įvarčiais padėjęs Jonavos "Lietavai" Ukmergėje sutriuškinti "Vilkmergę".

Nutrūko dviejų iš eilės "Tauro" pergalių serija. Tauragės ekipa sekmadienį namuose buvo gan įprastu šiam klubui rezultatu 1-6 sutriuškinta Kauno "LKKA" vienuolikės. Ši Kauno ekipos pergalė kiek paaštrino kovą dėl vietos pirmajame šešetuke, kadangi "LKKA" dabar nuo Gargždų "Bangos" atsilieka vos trim taškais ir yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau. Vilčių patekti į pirmąjį šešetą nepraranda ir "Kauno jėgeriai", tačiau ši ekipa šeštadienį prarado taškus kovoje su Pakruojo "Kruoja".

20 turo rungtynės bus žaidžiamos kitą savaitgalį, rugsėjo 8-9 dienomis.

19 turo sekmadienio rungtynių statistika

Kauno "Rodiklis" 1 - 0 Kėdainių "Nevėžis"
89` [1 - 0] R.Cepovas

Tauragės "Tauras" 1 - 6 Kauno "LKKA"
13` [1 - 0] R.Lekutis
36` [1 - 1] G.Andriekus
44` [1 - 2] N.Bartkevičius
70` [1 - 3] A.Jefišovas
82` [1 - 4] A.Mockus
89` [1 - 5] A.Jefišovas
90` [1 - 6] A.Mockus

Klaipėdos "Glestum" 0 - 4 "Alytis"
18` [0 - 1] M.Galinis (į savus vartus)
69` [0 - 2] V.Miknevičius (11 m.)
80` [0 - 3] M.Šarkelis
85` [0 - 4] T.Jaskys

Ukmergės "Vilkmergė" 0 - 3 Jonavos "Lietava"
38` [0 - 1] V.Šlekys (11 m.)
88` [0 - 2] V.Šlekys (11 m.)
90` [0 - 3] V.Šlekys