„Šiauliai“ išgelbėjo tašką Alytuje © alyga.lt nuotr.

„TOPsport A lygos“ 18-asis turas prasidėjo rezultatyviu ir lygiosiomis pasibaigusiu maču Alytuje. Vietos DFK „Dainava“ neišsaugojo poros įvarčių pranašumo bei pasidalino po tašką su FA „Šiauliai“ – 2:2 (1:0).

Pirmame kėlinyje svečiai kiek ilgiau kontroliavo kamuolį, kėlė keletą kampinių, tačiau grėsmingiau atakavo šeimininkai – Aaronas Olugbogi nepataikė į vartus, o Artiomo Baftalovskio spirtą kamuolį sugavo Gustas Baliutavičius.

Vis dėlto 39-ąją minutę „Dainava“ išsiveržė į priekį, kai tolimu smūgiu pasižymėjo Ode Abdullahi. Maža to, pirmame kėlinyje Saulės miesto komanda atliko priverstinį keitimą – aikštę turėjo palikti Deividas Šešplaukis.

Po pertraukos dainaviečiai padvigubino pranašumą. Koncentracijos klaida lėmė Stanislavo Sorokino uždirbtą baudinį, kurį pats ukrainietis 62-ąją minutę ir realizavo. Tiesa, FA „Šiauliai“ nepasidavė – po 4 minučių rezultatą sušvelnino Eligijus Jankauskas, jam buvo pirmasis įvartis 2024-aisiais.

Perėmę iniciatyvą šiauliečiai galiausiai išplėšė tašką, antrame mače iš eilės likviduodami dviejų įvarčių deficitą. Tą padarė 80-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipęs bei su 8 įvarčiais vėl rezultatyviausiu sezono žaidėju tapęs Davis Ikauniekas.

Po šio mačo „Dainava“ su 21 tašku išlieka šešta, šiauliečiai turi 19 taškų bei žengia aštunti.

• klaidomis

Regis jau ir žaidėjai po traumų grįžta bet vaizdelis nesikeičia. Sakyčiau metas būtų lauk mest Čepą bet bėda nieko padoraus nėra į jo vietą

• 5
  • DonatasV

Na galima pasidžiaugti bent tuo, kad nuo -2 Šiauliai sugebėjo grįžti į žaidimą ir bent 1 tašką iš Alytaus parsivežti. Daugiau, tai nėra kuo džiaugtis, A lygos lentelės dugnas ir dar artėja Konferencijų atranka.