“Sheffield Utd“ ir “Aston Villa“ sužaidė lygiosiomis © Eurofootball.lt
Pirmadienio vakarą Anglijos “Premier“ lygoje pasibaigė 17 turas. Paskutinėse turo rungtynėse lygos naujokai “Sheffield United“ namuose sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis su “Aston Villa“.

“%c00316“ 2 – 2 “%c00049“
2‘ [0 – 1] Stilian Petrov
50‘ [1 – 1] Stephen Qiunn
64‘ [2 – 1] Danny Webber
64‘ [2 – 2] Milan Baroš

Jau 2 min. “Aston Villa“ išsiveržė į priekį, kai nuo baudos aikštelės linijos tiksliai į vartus smūgiavo Stilianas Petrovas, įmušęs pirmąjį savo įvartį šiame sezone.

Po įvarčio svečiai kontroliavo padėtį aikštėje ir galėjo padidinti persvarą, tačiau pavojingus Gabrielio Agbonlahoro ir Garry Cahillo smūgius puikiai atrėmė šeimininkų vartininkas Patrickas Kenny, o po Chriso Suttono atakos tai padarė virpstas.

Kėlinio pabaigoje atsigavo Šefyldo futbolininkai, bei darbo jau turėjo ir Stuartas Tayloras.

Antrasis kėlinys prasidėjo audringai. 50 min. šeimininkai po Stepheno Quinno tikslaus smūgio iš kairio krašto išlygino rezultatą, o 64 min. ir persvėrė, kai po kampinio galva tiksliai mušė Danny Webberis – 2-1.

Vis dėl to “United“ džiaugsmas truko tik kiek daugiau nei 40 sekundžių. Jau kitoje atakoje rezultatas tapo lygus: Stevenas Davisas perdavė kamuolį į baudos aikštelę, čia C.Suttonas galva atmetė jį Milanui Barošui, ir čekas vos iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į vartus – 2-2.

Toks rezultatas matomai netenkino “Sheffield Utd“ ekipos, ir jie iki rungtynių pabaigos spaudė varžovus, siekdami pergalingo įvarčio. Tačiau tą vakarą stebuklus rodė “Aston Villa“ vartų sargas Stuartas Tayloras.

Po šių lygiųjų “Sheffield Utd“ surinkę 17 taškų pakilo į 16 – ąją vietą, o “Aston Villa“ su 25 tšk. – į 8 –ąją.