"Roma" kovoje dėl 2-os vietos nesunkiai įveikė "Palermo" © Eurofootball.lt
Vėlų sekmadienio vakarą centrinėse Italijos "Serie A" čempionato 16-ojo turo rungtynėse dėl antrosios vietos turnyrinėje lentelėje susikovė "Roma" ir "Palermo" klubai. Pergalę triuškinančia keturių įvarčių persvara iškovojo ir tokį patį taškų pranašumą prieš varžovą įgijo sostinės ekipa.

"%c00028" 4 - 0 "%c00200"
44' [1 - 0] Amantino Mancini
56' [2 - 0] Francesco Totti (11m.)
82' [3 - 0] Amantino Mancini
90' [4 - 0] Francesco Totti

87' Fabio Simplicio ("Palermo") pašalintas iš aikštės

Praėjusį savaitgalį "Roma" buvo pažeminta sostinės derbyje, tuo tarpu "Palermo" šią savaitę iškrito iš UEFA Taurės, tad abiem klubams, kuriuos skyrė vos vienas taškas, tai buvo šansas atsitiesti po nesėkmių ir įsitvirtinti antroje pozicijoje.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai turėjo iniciatyvą ir turėjo keletą progų pasižymėti, tačiau arba nepataikė į vartus, arba "Palermo" komandą gelbėjo veteranas vartininkas Alberto Fontana. Arčiausiai įvarčio buvo Philippe'as Mexesas, kurio galva smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą, o tiek Christiano Panucci tiek svečių puolėjo Amauri tikslūs smūgiai buvo neįskaityti dėl taisyklių pažeidimų.

Visgi prieš pat pertrauką "Roma" išsiveržė į priekį - po Francesco Totti perdavimo brazilas Mancini stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus pro varžovo kojas, kurios užstojo vaizdą vartininkui A.Fontana. Netrukus pavojinga ataka dar spėjo atsakyti "Palermo", bet Amauri smūgį galva atrėmė šeimininkų vartų sargas Doni.

Po pertraukos Amauri vėl buvo arti tikslo, bet jo muštas kamuolys praskriejo šalia vartų, o kitoje aikštės pusėje po C.Panucci smūgio svečius iš Sicilijos vėl gelbėjo virpstas. Tačiau žaidimas tęsėsi - pakėlus kampinį Marco Pisano prasižengė prieš Rodrigo Taddei, ir arbitro skirtą 11 metrų baudinį realizavo F.Totti.

Rungtynės toliau buvo atviros ir komandos apsikeitinėjo neišnaudotais šansais įmušti, kol galų gale pergalę šeimininkams antruoju įvarčiu užtikrino Mancini. Legionierius iš Brazilijos sužaidęs "sienelę" su tėvynainiu R.Taddei išvengė Cristiano Zaccardo gynybos ir nuo skersinio pasiuntė kamuolį į vartus.

Susitikimui artėjant į pabaigą "Palermo" saugas Fabio Simplicio dar užsidirbo antrą geltoną kortelę, o antrą pridėtinio laiko minutę ketvirtą Romos klubo įvartį kurioziškomis aplinkybėmis įmušė F.Totti, kurio smūgiuotas kamuolys atšoko nuo Fabrizio Biava galvos ir perskriejęs per vartininką A.Fontaną atsidūrė tinkle.

"Roma" laimėjo rezultatu 4-0 ir įsitaisė antroje pozicijoje bei sumažino atsilikimą nuo pirmaujančio "Inter" iki 7 taškų. Kitas Italijos pirmenybių turas vyks trečiadienį.