"Milan" pirmas žengė į Italijos taurės ketvirtfinalį © Eurofootball.lt
Pirmasis į Italijos taurės ketvirtfinalį pateko "Milan" klubas, kuris vienintelėse antradienio aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėsė antrą kartą įveikė Mariaus Stankevičiaus "Brescia" ekipą ir užtikrintai žengė tolyn.

"Brescia" 1 - 2 "Milan"
(Pirmos rungtynės 2-4, bendras rezultatas 3-6)
15' [0 - 1] Ricardo Oliveira
19' [0 - 2] Davide Zoboli (į savo vartus)
43' [1 - 2] Marek Hamsik

Krizės ištiktas "Milan" savaitgalį Italijos čempionate atsitiesė pergale prieš "Messina", ir šį kartą siekė dar vienos pergalės mače prieš žemesnės lygos "Brescia" komandą. Kadangi Carlo Ancelotti auklėtiniai permainingame pirmajame mače nugalėjo 4-2, treneris davė daugiau pasireikšti atsarginiams ir jaunimo komandos žaidėjams.

Nors pirmieji varžovų vartams grasino šeimininkai - netikslūs buvo Mareko Hamsiko ir Mariaus Stankevičiaus smūgiai, į priekį 19 minutę išsiveržė svečiai, kai po kampinio galva įmušė brazilas Ricardo Oliveira. Netrukus "Milan" rezultatą dar padvigubino, o įvartį į savo vartus po Yoanno Gourcuffo smūgio įsimušė Davide'as Zoboli.

35 minutę puikią galimybę turėjo R.Oliveira, tačiau jo smūgį atrėmė vartininkas, o vėliau pora kartų netiksliai baudos aikštelėje smūgiavo Davide'as Possanzini ir M.Stankevičius. Visgi "Brescia" pastangos atsipirko ir prieš pertrauką po D.Possanzini perdavimo šeimininkų atsilikimą tiksliu smūgiu sušvelnino M.Hamsikas.

Antrajame kėlinyje abi komandos turėjo progų pasižymėti, o arčiausiai buvo antrojo įvarčio kaltininkas D.Zoboli, kuris 73 minutę smūgiu per save pataikė į svečių vartų virpstą, tačiau rezultatas nepasikeitė ir antrą kartą varžovus įveikęs "Milan" išsikovojo teisę žaisti ketvirtfinalyje, kur susitiks su "Arezzo" ir "Livorno" poros nugalėtoju.